fbpx
A password will be e-mailed to you.

W środę w siedzibie Crescent w Verwood Eugene Laverty i Alex Lowes przed licznie zgromadzonymi partnerami teamu, prasą i fanami zaprezentowali swoje motocykle Suzuki, na których wystartują w mistrzostwach świata Superbike w 2014 roku.

Gospodarzem wieczoru był były zawodnik Crescent Suzuki, obecnie prezenter telewizyjny James Haydon. Menadżer teamu Paul Denning przedstawił publiczności skład na 2014 rok. Laverty i Lowes ujawnili swoje cele na nadchodzący sezon przed odsłonięciem motocykli Suzuki GSX-R 1000. Lśniące na niebiesko, biało i czerwono Suzuki GSX-R1000 zostały dobrze przyjęte przez wszystkich obecnych.

Ucieszyłem się widząc po raz pierwszy nasze motocykle w nowych barwach – mówił Eugene Laverty. – Myślami jestem już na pierwszej rundzie, pozytywnie nastawiony i gotowy do wyścigów.

Środowy wieczór był również okazją do przedstawienia nowych sponsorów i pozwolił publiczności porozmawiać z zawodnikami, zdobyć autografy i zrobić zdjęcia.

Zespól Voltcom Crescent Suzuki będzie teraz przygotowywał się do podróży do Australii, na rundę otwierającą mistrzostwa Świata Superbike FIM na Phillip Island 23 lutego i oficjalną sesję testową rozpoczynającą się 17 lutego.

Malowanie wygląda naprawdę wspaniale – powiedział Paul Denning manager zespołu. – Mam nadzieję, że Suzuki GSX-R będzie w tym sezonie tak szybki, na jaki wygląda. Szczególne podziękowania dla nowych partnerów zespołu Jackowi Grandysowi z GRANDys duo i Michaeli Acerbis z Acerbis, którzy przybyli z Polski i Włoch jedynie na to wydarzenie, doceniamy to staranie!„.

KOMENTARZE