fbpx
A password will be e-mailed to you.
Andrzej

Andrzej "Simpson" Drzymulski

Redaktor naczelny

W 2018 roku wykonał stunt życia biorąc na siebie prowadzenie najstarszego magazynu motocyklowego. Momentami ekscentryczny stuntrider dorósł do poważnej, wydawniczej pracy pozostając przy tym Andrzejem. Lubi: wszystkie motocykle, żonę i psa (kolejność przypadkowa).

Lech Potyński

Lech Potyński

Redaktor

Od samego początku w „Świecie Motocykli”. To on, w zaciszu bielańskich garaży, wspólnie z Erwinem Gorczycą, Robertem Więckiewiczem i Krzysztofem Wydrzyckim składał pierwszy numer naszego magazynu. Miłośnik oldtimerów. Niezłomnie wierzy, że uda mu się uzbierać wszystkie stare rzeczy świata.

Avatar

Mariusz "Smoku" Rakowski

Redaktor

Artystyczna dusza ukryta pod tatuażami. Jak napisze list do syna, to pół internetu płacze ze wzruszenia. Jak opisze customowy motocykl, to można go wystawiać obok „Mona Lisy”. Autor najbardziej popularnego motocyklowego bloga w kraju: www.ridetobe.com. Lubi: kawę, Jagera i motocykle!

Avatar

Monika Harwas-Drzymulska

Koordynator projektów

Żona Simpsona. Dzielnie towarzyszy mu w działaniach. Kanał You Tube „Świata Motocykli”, eventy, jazdy z cyklu „Time Attack” i ogarnianie całego tego zamieszania to jej zadania. Lubi: suche żarty, mopsa i swoje motocykle, a najbardziej Andrzeja. W kolejnym wcieleniu zostanie joginką.

Tobiasz Kukieła

Tobiasz Kukieła

Redaktor

Człowiek - skrajność. Właściciel najbrzydszego motocykla w redakcji, ale i najładniejszej WSK-i. Autor cyklu „Dookoła komina”, gdzie rześko zwiedza krajowe trasy. Poza tym doświadczony podróżnik i emerytowany mechanik. Zjeździł kawał świata i widział naprawdę wiele, czasami twierdzi, że zbyt wiele!

Eliasz Dawidson

Eliasz Dawidson

Redaktor

Testuje dla Was „crossówk”i i „enduraki”. Oprócz tego robi relacje z eventów i posiada imponująco grubą szyję. Zdecydowanie najbardziej lubimy Eliasza, jak jest w jednym, niepołamanym kawałku i rusza wszystkimi kończynami. Według nieoficjalnych informacji jest synem Simpsona. Lubi wszystko oprócz rukoli.

Tomasz Szczerbicki

Tomasz Szczerbicki

Redaktor

Nikt nie wie o historii polskiej motoryzacji co Tomek. Autor wielu książek, artykułów i opracowań zgłębia te zagadnienia od wielu lat. Motocyklista, miłosnik militariów i szeroko pojetej historii naszego kraju. Od lat przybliża czytelnikom sylwetki wybitnych motocyklistów przed i powojennych, historie klubów i organizacji.

Tomasz

Tomasz "Tomazi" Parzychowski

Fotograf

Na drugie imię mógłby mieć „Niezawodność”. Testy, wywiady, w słońcu czy w deszczu, nad ranem czy w środku nocy. Za każdym razem mamy pewność, że zdjęcia będą pierwsza klasa! Motocyklista „pełną gębą” - widzieliśmy go na jednośladzie w grudniu. Piecze najlepsze ciasto marchewkowe.

Tomasz Niewiadomski

Tomasz Niewiadomski

Redaktor

„Student” przyszedł kiedyś na staż do naszej redakcj i zadomowił się na dobre. Zgłębia dla Was tajemnice techniki i fizyki, testuje motocykle i szuka sensu Instagrama. Chcieliśmy przyznać mu tytuł posiadacza najbrzydszego motocykla w redakcji, ale jednak wygrał Tobiasz.

Filip Miętka

Filip Miętka

Twórca wideo

Młody, zdolny, ambitny i pracowity! Jako MXM Media jest odpowiedzialny za znane motocyklistom produkcje: "WIDEOPEN The Moto Life", czy serię "Motocross is amazing". Lubi rowery i wszystko, co ma silnik. Bezapelacyjnie posiadacz najlepszej fryzury w całej redakcji Świata Motocykli.

Łukasz Bujniewicz

Łukasz Bujniewicz

Niezniszczalny, czasem sympatyczny, przede wszystkim zapalony do wszystkiego co nowe. Łukasz wjeżdżając na tor wyścigowy widzi tylko dwa cele. Albo będzie szybszy od innych, albo nie pozwoli się wyprzedzić. Testuje nowe dyscypliny, części i ustawienia motocykli.