fbpx
A password will be e-mailed to you.

W weekend 28-29 kwietnia zostaną rozegrane III i IV runda Mistrzostw Polski, IV i V runda Pucharu Polski w Cross Country oraz I runda Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie – Skillz Up. Podobnie jak przed rokiem zawodnicy FMX powalczą w tym sezonie o dzikie karty Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs, a zawody w Kwidzynie […]

W weekend 28-29 kwietnia zostaną rozegrane III i IV runda Mistrzostw Polski, IV i V runda Pucharu Polski w Cross Country oraz I runda Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie – Skillz Up. Podobnie jak przed rokiem zawodnicy FMX powalczą w tym sezonie o dzikie karty Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs, a zawody w Kwidzynie są pierwszą okazją do zarobienia cennych punktów do klasyfikacji generalnej. Dodatkowo rozegrane zostaną bardzo widowiskowe konkursy skoku wzwyż na motocyklu oraz na najlepszy Whip, czyli „wyłamanie” motocykla w powietrzu.


REKLAMA

Zawodnicy Cross Country startujący zarówno na motocyklach crossowych, jak i quadach ścigać się będą na świetnie przygotowanej trasie przebiegającej w 25% po widowiskowej sekcji motocrossowej. Freestyle Motocross ponownie zajmie miejsce na specjalnie wytyczonym terenie w centrum imprezy. Ponadto odbędą się pokazy dodatkowe, między innymi widowiskowe Destruction Derby. Przez cały dzień publiczności i zawodnikom będzie towarzyszyć muzyka grana na żywo. Nie zabraknie także atrakcji dodatkowych dla najmłodszych widzów.

W Kwidzynie zapowiada się weekend zapierających dech w piersiach emocji, nie może was tam zabraknąć!!

Harmonogram Mistrzostw Polski FMX – Skillz Up 2012

1 KWIDZYN 28.04

2 ZIELONA GÓRA 26.05

3 CZĘSTOCHOWA – 7.07

4 ŁAGÓW – 21.07

5 TORUŃ –  11.08


REKLAMAREKLAMA


Runda Rezerwowa 16.06- wakat

Więcej o zawodach można dowiedzieć się klikając Mistrzostwa Polski FMX – Skillz Up 2012

 

Źródło Sportainment

ZOBACZ TAKŻE

Pierwszy trening naszego teamu

Faworyci Bol d’Or 2012

Pechowy start Miller

KOMENTARZE


REKLAMA