fbpx
A password will be e-mailed to you.

Podczas drugiego przystanku sezonu 2013 w Dubaju, Francuz Tom Pages spróbuje zwiększyć przewagę nad rywalami i umocnić swoją pozycję na szczycie klasyfikacji Światowej Serii Red Bull X-Fighters. Na pustyni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w nowym miejscu – Mohammed Bin Rashid Boulevard – w centrum Dubaju, już w najbliższy piątek odbędzie się zacięta rywalizacja. Pages, który […]

Podczas drugiego przystanku sezonu 2013 w Dubaju, Francuz Tom Pages spróbuje zwiększyć przewagę nad rywalami i umocnić swoją pozycję na szczycie klasyfikacji Światowej Serii Red Bull X-Fighters. Na pustyni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w nowym miejscu – Mohammed Bin Rashid Boulevard – w centrum Dubaju, już w najbliższy piątek odbędzie się zacięta rywalizacja.

Pages, który zeszłoroczną serię zakończył na drugim miejscu klasyfikacji generalnej (tuż za Sherwoodem), był nie do pokonania podczas inauguracyjnego przystanku w Mexico City. Pokaz wybitnych zdolności i niezwykły zestaw trików, podczas których zawodnik wzbijał się na wysokość 15 metrów i pokonywał w powietrzu dystanse dochodzące do 30 metrów, wprawiały widzów w zachwyt.

Dany Torres – zwycięzca w Dubaju w 2011 roku, oraz Sherwood, który triumfował w tym mieście rok później, będą próbowali ponownie zająć najwyższe miejsce na podium w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Torres i Sherwood, którzy w Mexico City (marzec 2013) zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce, zapowiedzieli, że będą pracować nad nowymi trikami, którymi spróbują pokonać Toma Pagesa w Dubaju.

Światowa Seria Red Bull X-Fighters zawita do Dubaju już trzeci rok z rzędu, jednak tegoroczna rywalizacja odbędzie się w zupełnie nowym miejscu – Downtown Dubai. Tor powstaje w cieniu najwyższego budynku świata – Burj Khalifa, który ma 829 metrów wysokości i 163 piętra. W 2011 i 2012 roku zawody Red Bull X-Fighters w Dubaju odbywały się w Jumeirah Beach Resort.

Rywalizację w ramach Red Bull X-Fighters w Dubaju, będzie można zobaczyć na żywo w najbliższy piątek (12 kwietnia) w telewizji Orange Sport – o godzinie 19.00 oraz w internecie na stronie www.redbull.pl.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów