fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kuba Przygoński, motocyklista ORLEN Team, oprócz startów w tegorocznym cyklu Mistrzostw Świata FIM w rajdach terenowych cross-country, indywidualnie przygotowuje się do styczniowego rajdu Dakar.

Kuba został zaproszony przez samego Marca Comę, obecnego Mistrza Świata, trzykrotnego zwycięzcę legendarnego Dakaru oraz lidera fabrycznego zespołu KTM.


REKLAMA

Kuba, do 29 sierpnia, będzie przebywał w Holandii w okolicach Eindhoven, które dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu terenu oraz dużej liczby zbudowanych torów są mekką dla trenujących motocyklistów.

Wraz z nim pod okiem Marca Comy swoje umiejętności będą doskonalić również inni zawodnicy, tacy jak Juan Pedrero Garcia.

Zaproszenie Kuby to wynik stałej współpracy ORLEN Team z zespołem fabrycznym KTM, który docenia umiejętności zawodnika i widzi realne szanse na jego przyszłe zwycięstwa w najważniejszych imprezach rajdowych świata.

– Bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony przez Marca Comę na trening do Holandii – mówi Kuba. – Wiem, że wiele z niego wyniosę. Mamy świetną pogodę, trenujemy od rana do nocy i niczego więcej nam nie potrzeba. Poznaję tutaj innych zawodników, z którymi wymieniamy się doświadczeniami. Dowiaduję się wielu rzeczy, które z pewnością przydadzą mi się podczas startów – zarówno w kluczowym Dakarze, jak i cyklu Mistrzostw Świata.


REKLAMAREKLAMA


Dla motocyklisty ORLEN Team trening w Holandii to szansa skorzystania z cennych rad Marca Comy oraz pozyskania know-how, które będzie mógł wykorzystać na trasie styczniowego Dakaru. Rajd odbędzie się w dniach 5-20 stycznia, po raz kolejny w Ameryce Południowej, na trasach biegnących przez Peru, Argentynę i Chile.

Więcej informacji na www.orlenteam.pl

KOMENTARZE

REKLAMA