fbpx
A password will be e-mailed to you.

Drugiego czerwca zapraszamy na jeden z najbardziej lubianych przez zawodników OML tor – do Bychawy – na II rundę Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie.

Tak naprawdę to zapraszamy już pierwszego czerwca z całymi rodzinami. Koledzy z Klubu Motorowego ZSZ Nr 1 w Bychawie zaplanowali dla uczestników wiele atrakcji. Jako, że impreza zbiega się z Dniem Dziecka postanowili i tym najmłodszym zapewnić jak najwięcej wrażeń.  Od soboty do niedzieli na torze przy ulicy Podzamcze obędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Będą dmuchańce, trampolina, wata cukrowa i wiele innych
Będzie też Szkółka KM Cross i pod czujnym okiem trenera Kamila Walczaka dzieciaki, które uzyskają zgodę rodziców lub opiekunów będą mogły spróbować swoich sił na klubowych motocyklach. Oczywiście zostaną wyposażeni w kaski, buty, ochraniacze i cały niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa osprzęt.
Swoją wizytę na bychawskim torze zapowiedzieli też zawodnicy z Ukrainy startujący na terenowych motocyklach z wózkami bocznymi na Ukrainie nazywanych kolaskami (ang. sidecar). Są to bardzo widowiskowe zawody dostarczające kibicom wielu emocji.
Oprócz tego dla starszych jak to zwykle w Bychawie będzie wieczorna dyskoteka – cisza nocna na padocku nie obowiązuje. Tym razem zamiast DJa zagra na żywo zespół „Unikalni”. Obiecali, że będą grać do ostatniego tancerza.
Zawodnicy będą mogli trenować na torze w sobotę od godziny 14.00 do 19.00.
W niedzielę od godziny 12.00 oficjalnie rozpoczniemy II rundę Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie.
Zapraszamy serdecznie z całymi rodzinami.

KOMENTARZE

Advertisement