fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zdobywca tytułu Debiutanta Roku klasy Superbike w 2011 roku, Mariusz Durynek przedłużył swoją współpracę z Suzuki GRANDys duo.

Mariusz w minionym sezonie zadebiutował w naszych barwach w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski i oprócz tytułu Debiutanta Roku zajął też osiemnaste miejsce w klasyfikacji generalnej klasy Superbike. Pozycja na koniec sezonu mogła być wyraźnie lepsza, ale kontuzja z czeskiego Mostu przedwcześnie zakończyła sezon dla Mariusza. W tym roku liczymy na kolejne postępy na torze i miejsca w punktowanej piętnastce zawodów Alpe Adria.


REKLAMA

Mariusz Durynek, Superbike:

Po odpuszczeniu kilku ostatnich wyścigów sezonu 2011 teraz jestem głodny walki na torze. Mam nadzieję, że w tym roku nie przyplącze się żadna kontuzja i będę mógł poprawić swoje rezultaty i zdobyć kolejne umiejętności od moich bardziej doświadczonych kolegów. Po udanej współpracy w ubiegłym roku naturalnym dla mnie było kontynuowanie kariery w zespole Suzuki GRANDys duo.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

Mariusz miał pecha w zeszłym roku, ale wszyscy liczymy, że teraz skończy sezon na dobrym miejscu. Z naszej strony może liczyć na wszechstronną pomoc, a reszta już zależy tylko od niego. Wierzę, że stać go na miejsca w pierwszej piętnastce Alpe Adria i regularne punkty.


REKLAMAREKLAMA


Mariusz Durynek:

2011 Debiutant Roku WMMP Superbike (Mistrzostwa Polski)2010 4 miejsce Puchar Polski Rookie 10002009 Puchar Polski Rookie 1000- kontuzja2008 2 miejsce Suzuki GSX-R 1000 Cup2007 4 miejsce Suzuki GSX-R 1000 Cup

Źródło Suzuki GRANDys duo Team

KOMENTARZE


REKLAMA