fbpx
A password will be e-mailed to you.

Numer 5/2013 Świata Motocykli już w kioskach!

Drodzy Czytelnicy!


REKLAMA

Tak słabo, jak w tym roku, już dawno nie było. Do końca marca praktycznie nie mieliśmy żadnych szans na pojeżdżenie motocyklem w naszym kraju. W europejskich krajach, do tej pory określanych jako „ciepłe”, sytuacja nie była wiele lepsza. Nie pomogły nawet zaklęcia i obrzędy pt. „topienie burej suki zimy”. Zwolennicy teorii ocieplającego się klimatu jakoś zamilkli w tej kwestii.

Przy okazji apel, jak co roku mniej więcej o tej samej porze: nie uwalniajcie nagromadzonej przez zimę adrenaliny jednorazowo podczas pierwszego, cieplejszego weekendu! Wiemy, że zima była długa i upierdliwa i tęsknota za suchym asfaltem jest w każdym z nas przeogromna. Ale pamiętajcie, proszę, że to właśnie pierwsze, cieplejsze dni wiosny co roku przynoszą największą liczbę wypadków z udziałem motocyklistów. Jeszcze gdzieniegdzie może nad ranem zdarzyć się lód, a na zakrętach obrzydliwe, pośniegowe błoto. Nie pozwólcie ponieść się emocjom w niekontrolowany sposób. Przed nami jeszcze cały sezon, „jeszcze się Pan Hrabia ponajeżdżą!”

Nieustająco przypominam o naszym plebiscycie „Motocykl Roku” i czekającym na zwycięzcę motocyklu BMW F 800GT. Każdy, kto weźmie udział we wspólnej zabawie, potencjalnie ma szansę stać się jego właścicielem. Zachęcam do głosowania.

Do następnego numeru

Lech Potyński

SPIS TREŚCI

Plebiscyt Motocykl Roku

Aktualności

Porównanie
Suzuki Gladius kontra Hyosung GT 650P

Motooferta

Prezentacja
Harley-Davidson Softail Slim Honda Crosstourer

Testy długodystansowe

Tuning
Honda CB 750 Four


REKLAMAREKLAMA


Skuter Rieju MIUS Electric

Motocykl używany
Suzuki GSR 600

Oldtimer
Norton 16H, 1946 r.

A to historia
Jerzy Dąbrowski

Kluby MC
Cruiser MC Poland

Zloty, imprezy

Sport
Gladiatorzy MotoGP Mistrzostwa Świata Enduro Czwarty tytuł Błażusiaka Zmiany w ORLEN Team

Technika
O czystsze spaliny motocykli

Podróże
W Borach Tucholskich Zabytkiem przez Syberię

Giełda

Felieton

KOMENTARZE


REKLAMA