fbpx
A password will be e-mailed to you.

Listopadowy numer Świata Motocykli już w sprzedaży!

Stanęliśmy na wysokości zadania: przekazujemy Wam jeszcze ciepłą relację z wystawy INTERMOT w Kolonii, która zakończyła się ledwie kilka dni temu. Na naszym serwisie www.swiatmotocykli.pl już od dnia otwarcia wystawy, na bieżąco mogliście orientować się w motocyklowych nowościach na sezon 2013. Niektóre z tych maszyn udało się nam już przetestować. Spostrzeżeniami dzielimy się z Wami w tym numerze.

Jest dla mnie zjawiskiem niezrozumiałym, że w trudnych czasach branża motocyklowa, zamiast zorganizować jeden, wystrzałowy show, decyduje się na podziały (część nowości pokaże się w Mediolanie na targach EICMA w listopadzie). Kogo będzie stać na odwiedzenie obu imprez? A producenci i dystrybutorzy motocykli swoje budżety marketingowe będą musieli znowu podzielić na dwie kupki.

Wróćmy na rodzime podwórko. Okazuje się, że permanentny kryzys ma swoje dobre strony. Wreszcie zaczęły się u nas sprzedawać maszyny klasy 125 ccm, mimo spadków sprzedaży w całej branży. Doganiając Europę, również Polacy zaczęli rozumieć, że?te maszyny są najlepszym lekarstwem na?wiecznie zakorkowane, miejskie arterie i stale rosnące ceny paliw. W dodatku, są?znacząco tańsze od pełnowymiarowych motocykli. Niemal same zalety, o ile o motocyklu mówimy jako praktycznym środku transportu. Oprócz zalet, klasa 125 ma oczywisty minus -mizerne osiągi. Cóż, jedna, niewielka wada nie powinna przesłaniać pozytywów tych motocykli.

Do następnego numeru.

SPIS TREŚCI

Gala Świata Motocykli

Intermot 2012

Aktualności

Premiera
Ducati Multistrada 1200S

Motooferta

Premiera
Kawasaki Ninja 300KTM 450 SX-F i 250 SX-F

Testy długodystansowe

Tuning
American Ironhorse

Advertisement

SkuterYamaha Xenter 150Honda Vision 50

Motocykl używany
Suzuki GSX 1300R Hayabusa

Youngtimer
BMW R 80RT

Kluby MC
3-Bekers (Free Bikers)

Zloty, imprezy

Sport
Koniec sezonu WMMPMistrzostwa Polski MXMotoXtremeWyścigi w Białej PodlaskiejTen sport trzeba kochaćMotoGP w Misano24h Le MansTeam ŚM w Supermoto

Technika
Wróżenie z segmentów

Porady
Szkoła jazdy enduro

Podróże
W deszczowej DaniiZ wizytą u Drakuli

Giełda

Felieton

KOMENTARZE