fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w ten weekend dwa decydujące wyścigi Yamaha R1 Cupu organizowanego przez Wójcik Racing Team. Kto na torze w Poznaniu sięgnie po nagrodę główną? Nie możecie tego przegapić, bo zawody będą transmitowane na żywo!

Zmagania Yamaha R1 Cup reaktywowano po ponad dziesięcioletniej przerwie i faktycznie wniosły one długo oczekiwany powiew świeżości. U sterów stanęła ekipa Wójcik Racing Team, ponownie wykonując kawał dobrej roboty. I to pomimo jednoczesnych przygotowań do startów w mistrzostwach świata Endurance, mistrzostwach World Supersport oraz European Talent Cup. 

Aby wystartować w pucharze, wymagane było posiadanie motocykla Yamaha YZF-R1 w specyfikacji 2015 lub młodszej oraz zakup dedykowanych akcesoriów o wartości ok. 10 tysięcy złotych.

Po niezwykle udanej inauguracji sezonu, rywalizacja w reaktywowanym pucharze Yamaha R1 wkroczyła w decydującą fazę. Już w ten weekend odbędą się bowiem dwa finałowe wyścigi, które wyłonią tegorocznych zwycięzców. Co ciekawe, organizatorzy przygotowali coś specjalnego, bo oba wyścigi ponownie będą transmitowane na żywo!

PS. Zaplanowano także relacje na antenie Motowizji: w sobotę o 13:30 i w niedzielę o 16:50.

W sobotę relacja z Yamaha R1 Cup startuje o 13:55 i można ją oglądać tutaj:

W niedzielę relacja startuje z kolei o godzinie 13:15:

 

 
KOMENTARZE