fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wczoraj wieczorem informowaliśmy Was o tym, że organizator poznańskich targów motoryzacyjnych postanowił przełożyć datę swojej imprezy, teraz do Poznaniaków dołącza Warszawa. Targi Warsaw Motorcycle Show nie odbędą się w najbliższy weekend.

O przełożeniu imprezy na późniejszy termin poinformował na swoim FB organizator warszawskich targów motocyklowych. We wpisie zawarto również nową datę targów. Impreza została przeniesiona na 5-7 czerwca. To właśnie wtedy fani motocykli spotkają się z wystawcami oraz będą mieli okazję do zapoznania się z nowościami proponowanymi przez nich na sezon 2020.

We wpisie czytamy:

W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2020 / III edycja z dnia 6-8 marca na 5-7 czerwca 2020. Dziękujemy za solidarność i wsparcie naszym wystawcom, którzy zapowiedzieli swoją obecność na targach w nowym terminie.

Niezwykle istotny pozostaje fakt, że bilety zakupione na marcowe targi w Nadarzynie nadal pozostają ważne i bez żadnych problemów będziecie mogli z nimi wejść na teren Warsaw Motorcycle Show 2020.

Targi w Poznaniu także odwołane

W tym tygodniu o odwołaniu największych w Polsce targów motoryzacyjnych poinformowało MTP, które przełożyło Poznań Motor Show na drugą połowę czerwca. Powód niezmiennie pozostaje ten sam: wzrost zagrożenia koronawirusem. Z racji przełożenia targów poznańskich i warszawskich w czerwcu na fanów motoryzacji będą czekały dwie duże imprezy motoryzacyjne. Obydwaj organizatorzy zapewnili, że bilety nie tracą ważności.

KOMENTARZE