fbpx
A password will be e-mailed to you.

Targi motocyklowe to dla wielu fanów dwóch kółek obowiązkowy rytuał, którym rozpoczynają sezon. To również doskonała okazja na zapoznanie się z nowościami, które już niebawem pojawią się w sklepach oraz salonach sprzedaży. Oczywiście to również doskonała okazja do spotkania z innymi motocyklistami. W tym roku będzie jednak inaczej – przynajmniej w Poznaniu.

W związku z informacjami o potencjalnym zagrożeniu koronawirusem, zarząd grupy Międzynarodowe Targi Poznańskie poinformował na swoich social mediach oraz stronie internetowej, że targi motoryzacyjne w Poznaniu zostaną przełożone na inny termin!

Advertisement

Targi motoryzacyjne w Poznaniu. Kiedy się odbędą?

Poznań Motor Show miał odbyć się pod koniec marca. O Zmianie terminu poinformował zarząd spółki MTP, jednocześnie zaznaczając, że impreza nie zostanie odwołana, a jedynie zmianie ulegnie data imprezy. Pierwotnie  miała to być termin 26-29 marca. 

– Realne jest ryzyko, że impreza z powodu pojawienia się koronawirusa mogłaby zostać na ostatniej prostej odwołana. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, żeby nie zwlekać do ostatniej chwili, aż wszystkie wydatki na przygotowania do targów zostaną poczynione, a impreza miałaby być odwołana – podjęliśmy trudną, ale jedyną w tej sytuacji decyzję

– wyjaśnił Dariusz Wawrzyniak, dyrektor Targów Poznań Motor Show

Advertisement

Zarząd spółki postanowił przenieść datę imprezy na 18-21 czerwca. To właśnie wtedy do Poznania zjadą się wszyscy wystawcy, którzy będą chcieli zaprezentować swój sprzęt. 

Ważne!!!

Organizatorzy zapewnili, że bilety już zakupione nie stracą ważności! Przysługuje Wam również możliwość zwrotu jeżeli z jakiś powodów nie będziecie mogli się pojawić w czerwcu na poznańskich targach.

KOMENTARZE