fbpx
A password will be e-mailed to you.

Czwarta odsłona kultowego Matrixa ponownie połączy Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss w rolach słynnych postaci Neo i Trinity. Kolejny raz w filmie pojawi się również motocykl Ducati – tym razem będzie to customowy Scrambler Desert Sled. Film „Matrix: Zmartwychwstania” w kinach już od 22 grudnia 2021 roku.

Lana Wachowski wyreżyserowała „Matrix: Zmartwychwstania” na podstawie scenariusza, który napisała z Davidem Mitchellem i Aleksandrem Hemonem. Poza Keanu Reevesem i Carrie-Anne Moss, w filmie występują także Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas i Jada Pinkett Smith.

Ducati po raz pierwszy w oryginalnej trylogii Matrix pojawiło się w 2003 roku, w zapierających dech w piersiach scenach pościgu, który przeszedł do historii kinematografii.

Zobacz też:

W nowym filmie z serii Matrix występuje zmodyfikowany Ducati Scrambler. Ponownie poprowadzi go Trinity, a jej pasażerem jest nikt inny jak Neo, ubrany w swój charakterystyczny, długi płaszcz.

Dowiedz się więcej o Ducati Scrambler, odwiedź stronę scramblerducati.pl, skontaktuj się z najbliższym dealerem Ducati, zarezerwuj jazdę testową i otwórz się na świat nowych możliwości.

Advertisement

#Matrix #TheMatrixMovie #ScramblerDucati

KOMENTARZE