fbpx
A password will be e-mailed to you.
KUhxH6nHoX0

Kilka dni temu wróciliśmy z Kirgistanu, gdzie towarzyszyliśmy zwycięzcom konkursu firmy Motul w ich przygodzie życia, która tak naprawdę okazała się również naszą. Zachęcamy do obejrzenia filmu nakręconego i zmontowanego przez Tobiasza Kukiełę, który doskonale uchwycił krajobrazy, wydarzenia i emocje towarzyszące wyprawie po tym wspaniałym kraju.

Tobiasza doskonale kojarzycie ze „Świata Motocykli”, współpracował z nami przez dłuższy czas. Obecnie nasz dobry kumpel związany jest z portalem Jednoślad.pl, gdzie dalej rozwija swój talent do tworzenia zjawiskowych materiałów. 

Jednym z nich jest reportaż o ostatniej edycji konkursu Motula – Motul Azja Tour, którego zwycięzcy wraz z towarzyszącą im ekipą pojechali na kilka dni do Kirgistanu, by odkrywać tamtejsze szlaki. Mówiąc krótko, było co robić, gdzie jeździć i na co patrzeć. Kirgistan to bezapelacyjnie jeden z najwspanialszych kierunków podróży dla motocyklistów!

Zanim opublikujemy naszą relację, zachęcamy do obejrzenia filmu Tobiasza. Tylko uwaga – w tych widokach bardzo łatwo się zakochać! 

 

KOMENTARZE