fbpx
A password will be e-mailed to you.

W ofercie sklepów Olek Motocykle pojawiły się kolejne oponowe nowości na sezon 2023. Każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy woli jazdę szosową, czy też offroadowe szaleństwo.

Pirelli Supercorsa V4 SP – pierwsze rozmiary już dostępne w Olek Motocykle

Nowość od Pirelli – Supercorsa V4 SP to prawdziwa koncentracja technologii zdolnej zapewnić wysokie osiągi w połączeniu z najwyższymi standardami bezpieczeństwa dzięki możliwości ścisłego współdziałania i współpracy z najnowocześniejszymi i najbardziej zaawansowanymi systemami wspomagania jazdy. Jest ona wynikiem dwudziestu lat badań, rozwoju i testowania rozwiązań przez Pirelli w FIM World Superbike Championship. To opona, która została zaprojektowana przy udziale byłych Mistrzów Świata i opracowana przy wsparciu wszystkich producentów i zespołów, które biorą udział w najważniejszych zawodach dla motocykli.

DIABLO Supercorsa SP V4 jest najbardziej sportową oponą z rodziny DIABLO idealną zarówno na tor jak i na drogę. Podwójna mieszanka zapewnia maksymalną przyczepność na zakrętach, znakomitą siłę, a także odpowiedni przebieg.

Pirelli Supercorsa V4 SP jest już dostępna w wybranych rozmiarach w sklepie Olek Motocykle w wyjątkowej promocji z ekskluzywnym zegarkiem gratis.

Metzeler 6 Days Extreme Extra Soft

Kolejna nowością na rynku, tym razem wprowadzoną przez markę Metzeler jest 6 Days Extreme Extra Soft w rozmiarze 140/80-18. Opona została opracowana do ekstremalnych wyścigów Enduro, przeznaczona do jazdy w najcięższych i najbardziej ekstremalnych warunkach. Opracowana z najlepszymi zawodnikami i zespołami Mistrzostwa Świata Fim Enduro i FIM Hard Enduro, takimi jak KTM czy Honda. Mce 6 Days Extreme jest wybierana jako oryginalne wyposażenie przez najlepszych producentów do swoich modeli off-road.

Dunlop Qualifier Q-Lite

Nowy Dunlop Qualifier Q-Lite to najnowocześniejsza opona diagonalna o wysokich osiągach, opracowana dla najnowszych małych i lekkich motocykli sportowych. Nowy wzór bieżnika charakteryzuje się lepszym odprowadzaniem wody i zwiększoną przyczepnością na suchej powierzchni. Odpowiednia zarówno do wymagającej jazdy na drodze jak i na torze.

Te i inne nowości znajdziesz na stronie: shop.olekmotocykle.com

 

KOMENTARZE