fbpx
A password will be e-mailed to you.

Metzeler właśnie wzbogacił swoją linię produktów MCE 6 Days Extreme o nową tylną oponę Extra Soft, zaprojektowaną z myślą o jeździe w najtrudniejszym terenie podczas najbardziej hardcore’owych zawodów enduro.

Nowa tylna opona MCE 6 Days Extreme Extra Soft dostępna jest w rozmiarze 140/80–18 70M NHS. To produkt przeznaczony do jednodniowych, najbardziej wymagających zawodów enduro. Bieżnik zaprojektowano tak, by zapewniał jak najlepsze osiągi na wymagających technicznie trasach. Co ważne, wyjątkowa mieszanka tej opony sprawia, że nie traci ona swoich właściwości nawet w bardzo niskich temperaturach. Mało tego, guma Extra Soft oferuje niezwykłą przyczepność, dzięki czemu pokonywanie nawet najtrudniejszych przeszkód albo ruszanie z miejsca nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Specyfikacja modelu Extra Soft wyróżnia ją na tle konkurencji. Nowy układ bieżnika zapewnia maksymalne osiągi nawet przy mocnym złożeniu. Ponadto opona, wykonana z mieszanki 100% Carbon Black, mniej się zużywa i wykazuje większą odporność na ścieranie. Te cechy są niezwykle ważne w zawodach ekstremalnego enduro, w których opony poddawane są cyklicznym i wielokierunkowym deformacjom.

Produkty Metzeler z serii MCE 6 Days Extreme od lat rozwijane są na najbardziej wymagających zawodach enduro. W opracowywaniu nowych modeli opon niemiecka marka współpracuje z najlepszymi zawodnikami i zespołami Mistrzostw Świata FIM Enduro i FIM Hard Enduro, takimi jak KTM, GAS GAS i Honda. I chociaż powstały dla profesjonalistów, to opony z linii MCE 6 Days Extreme sprawdzą się również u mniej profesjonalnych pasjonatów tej dyscypliny, którzy chcą jeździć na oponach najwyższej jakości.

Przednie opony MCE 6 Days Extreme są dostępne w różnych rozmiarach i trzech wersjach: standard, soft i super soft. Tył jest dostępny w dziewięciu rozmiarach i pięciu różnych mieszankach: standardowej, średniej, miękkiej, super miękkiej i nowej Extra Soft (bardzo miękkiej).

Więcej informacji o oponach Metzeler znajdziecie u lokalnych dealerów oraz na stronie metzeler.com/pl.

KOMENTARZE