fbpx
Pqwp_CXJiiE

Tegoroczna inauguracja sezonu 2023 motocyklowych wyścigów długodystansowych klasycznie odbyła się na kultowym torze w Le Mans. 24-godzinne zmagania na francuskim obiekcie jak zwykle zebrały spore żniwo, a dla Teamu LRP Poland były to najtrudniejsze zmagania endurance, w jakich przyszło im wystartować. Jak wyglądała droga składu Bartłomieja Lewandowskiego na 24 Heures Motos? Przekonajcie się oglądając wyjątkowy, pełen akcji film o przekonującym tytule „To nie powinno się udać!”

Tegoroczne 24 Heures Motos, kultowy 24-godzinny wyścig w Le Mans, nie zawiodło oczekiwań kibiców. Dla Teamu LRP Poland był to jeden z najtrudniejszych występów we Francji, w jakim kiedykolwiek przyszło mu się ścigać. 

Już od testów ekipę prześladował niesamowity pech. Po upadku, rozbity motocykl trzeba było odbudować w niezwykle krótkim czasie, a potem jeszcze przygotować na wyścig. W samych zmaganiach nie było lepiej – trudne kwalifikacje, niezwykle wymagające warunki atmosferyczne już w wyścigu, do tego kilka mniejszych wywrotek, a na koniec ogromna gleba na plamie oleju zostawionej na torze przez inny zespół. Team LRP Poland dojechał jednak do mety 24 Heures Motos 2023 i zebrał cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Miejmy nadzieję, że francuska runda wyczerpała limit pecha ekipy Bartłomieja Lewandowskiego co najmniej do końca sezonu 2023. Plan na kolejne rundy FIM EWC jest niezwykle prosty: unikać kłopotów i zgarniać solidne wyniki.

Dla wszystkich fanów mocnych wrażeń Team LRP Poland przygotował nie lada gratkę – film przedstawiający drogę ekipy do tegorocznego 24-godzinnego wyścigu w Le Mans. Ten klip to ponad 30 minut wypełnionych akcją, w tym rozbiciem maszyny za ponad 100 tysięcy euro! Mówiąc w skrócie: tego nie można przegapić!

Premiera filmu już o godzinie 17:00 w poniedziałek 8 maja 2023 roku:

KOMENTARZE