fbpx
A password will be e-mailed to you.

Konfigurator BMW sprawia, że nowy model R 18 First Edition możesz dopasować do swoich potrzeb. Od teraz cruiser producenta z Bawarii będzie odzwierciedleniem tego, co Ci w duszy gra!

Motocykl BMW R 18 sięga do korzeni bawarskiej marki i wszystkich jej ikonicznych cech, sukcesywnie rozwijanych przez lata. W konsekwencji powstał pełen charakteru cruiser, którego serce stanowi największy silnik typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowało BMW – o pojemności 1802 ccm.

Opleciona dwupętlową ramą, ta „muskularna” jednostka napędowa idealnie podkreśla wygląd R 18. Do tego maszyna posiada ponadczasowe elementy designu, jak chociażby biała, podwójna linia, chrom i wyróżniające się naklejka i logo w R 18 First Edition. Chociaż producent podkreśla, że to „maksymalny minimalizm”, to bez wątpienia obok tego motocykla po prostu nie można przejść obojętnie!BMW R 18

Twój styl ma znaczenie

Teraz ta maszyna może jeszcze bardziej pasować do Ciebie. Co prawda każdy motocykl BMW R 18 wyjeżdża z fabryki taki sam, ale następnie można go skonfigurować niemalże w dowolny sposób. System Option 719 zapewnia bowiem ogromny wachlarz możliwości nadania R 18 niepowtarzalnego, własnego stylu. Od wybrania, z której strony ma zostać umieszczona tablica rejestracyjna, aż po kolor osłony przedniego reflektora!

Przyszły nabywca może w R 18 zmienić koła, które dostępne są w kilku rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych. Jednych urzekną dwutonowe, czarne felgi w rozmiarach 16” na przód i 18” na tył, podczas gdy inni postawią na wersję chromowaną. Do kompletu można też dobrać inny tłumik, dostępny w tych samych wersjach kolorystycznych. Jeśli zaś chodzi o koła, jest też coś dla fanów większych rozmiarów – aluminiowy model w rozmiarach 19” na przód i 21” na tył.BMW R 18Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych podnóżków kierowcy, bądź też wysokiej kanapy – tak dla kierowcy, jak i pasażera. Siedzisko można dowolnie modyfikować – od wyboru koloru (czarny lub brązowy), aż po zmianę jego stylu. Wolisz kanapę w wersji cross country zapewniającą wysoki komfort nawet podczas najdłuższych podróży? A może jednak siedzenie fastback, obniżające pozycję siedzenia i dodając całości sportowego charakteru? Nie brakuje też kanapy z serii „day rider” dla kierowcy i pasażera, którzy uwielbiają długie przejażdżki, albo szerszego i posiadającego dodatkową wyściółkę modelu „weekender”.BMW R 18Wszystkie te kanapy można dodatkowo wyposażyć w oparcie dla pasażera. Podobnie jak w przypadku siedziska, także i te modele dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Za opłatą można nabyć też zestaw dla pasażera, w skład którego wchodzi siedzisko z paskiem mocującym oraz składane podnóżki z gumowymi nakładkami.

Modyfikacji można poddać nie tylko szerokość kierownicy, ale też zdecydować się na dokupienie przedniej szyby posiadającej dodatkowe oświetlenie LED. Do wyboru jest aż 10 różnych modeli szyb, różniących się wysokością i kolorem stelaża.

Dla chcących istnieje możliwość zastosowania chromowanego korka wlewu paliwa czy podgrzewanych manetek. Zmienić można nawet takie detale, jak nakładki na przednim widelcu, czy też nakładki na osłonie silnika oraz głowicy cylindrów.BMW R 18

Advertisement

Zmiany widoczne natychmiast

Działanie konfiguratora jest niezwykle intuicyjne. Każdy element jest dokładnie opisany, więc o niepewnościach towarzyszącym wyborom nie może być mowy.

Co najważniejsze, wszystkie wprowadzane zmiany możemy podejrzeć niemalże na żywo. Każde dodane akcesorium, od razu montowane jest na wirtualnym modelu R 18. Nie trzeba więc wyobrażać sobie, jak motocykl będzie wyglądał po zmianach – to można zobaczyć natychmiast!

Po skonfigurowaniu wymarzonego modelu R 18 First Edition, wystarczy wejść do podsumowania. Tam widoczny będzie szacunkowy koszt motocykla już po zmianach, a także przycisk umożliwiający prośbę o ofertę. Wystarczy zostawić swoje dane, a przedstawiciel BMW Motorrad skontaktuje się z klientem w celu ustalenia szczegółów.BMW R 18

KOMENTARZE

Advertisement