fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nowoczesna stylistyka, bardzo bogate wyposażenie i nowoczesna konstrukcja, to tylko część z charakterystycznych cech niepowtarzalnego motocykla, jakim jest Zontes 310V.

Zontes 310V to motocykl nieoczywisty. Z jednej strony już na pierwszy rzut oka widać, że zalicza się do motocykli typu cruiser. Przemawia za tym długa i przysadzista linia nadwozia z nisko umieszczoną kanapą i podnóżkami wysuniętymi do przodu.

Z drugiej strony linie nadwozia oraz składające się na całą konstrukcję elementy aż kipią nowoczesnością oraz klimatami hi-tech. Wszystko to sprawia, że Zontes 310V jest motocyklem niecodziennym, który odważnie łączy w sobie to co kojarzy się z klasyka gatunku z wizją tego jak będą wyglądać motocykle w przyszłości. Tak egzotyczna mieszanka sprawia, że ciężko przejść obojętnie wobec tego motocykla.

Zontes 310V, dzięki dopracowanym detalom i niebanalnej stylistyce sprawia wrażenie motocykla stworzonego w warsztacie customowym z górnej półki. Za jego zwracającą na siebie uwagę prezencją przemawia także szeroka tylna opona oraz budzący zasłużony respekt odwrócony przedni widelec. Z kolei układ hamulcowy o zwiększonej wydajności jeszcze lepiej uzupełnia możliwości napędu, dając w efekcie motocykl oferujący niespodziewanie wysoką dynamikę jazdy.

Futurystyczny design to nie wszystko

Zontes 310V potrafi oczarować nie tylko swoim wyglądem, ale także komfortem jazdy jaki zapewnia każdego dnia. Odprężona pozycja za kierownicą wręcz zachęca do szukania okrężnych dróg w drodze z pracy.

310V, dzięki nowoczesnemu napędowi oraz umiarkowanej masie własnej pozwala na swobodną jazdę w gęstym ruchu, a manewrowanie przychodzi mu z dziecinną łatwością. Zontes to także bardzo bogate wyposażenie. Bezkluczykowa obsługa nowej generacji, kolorowy wyświetlacz TFT ze zmiennymi trybami podawania informacji, czujniki ciśnienia i temperatury w kołach, dwa tryby jazdy, elektrycznie otwierana kanapa i wlew paliwa, czy wydajne i nowoczesne oświetlenie w technologii full-Led to tylko część z elementów jego wyposażenia. 310V pozwala także na dostosowanie ergonomii do siebie, poprzez możliwość mocowania podnóżków kierowcy w trzech różnych pozycjach. Z kolei gustownie składane i wkomponowane w linie nadwozia podnóżki pasażera sprawiają, że motocykl wygląda jak rasowa maszyna do jazdy solo.

Zontes 310V uzupełnia ofertę motocykli marki Zontes o futurystycznego cruisera, który świetnie wpisuje się w obecne trendy na europejskich rynkach motocyklowych, a jego uniwersalna natura sprawia, że odnajdzie się świetnie w każdych drogowych i ulicznych warunkach.

Więcej zdjęć i danych technicznych na www.zontespolska.pl

KOMENTARZE