fbpx
A password will be e-mailed to you.

ZONTES 310M jest tegoroczną nowością nie tylko w ofercie znanego już z nieszablonowego podejścia do jednośladów producenta, ale także wśród dostępnych obecnie na rynku jednośladów zaliczających się do segmentu maksi. Skuter jest dostępny w polskiej sieci dealerski marki ZONTES.

ZONTES 310M to nowa jakość w świecie królujących na ulicach miast jednośladów z automatyczną bezstopniową przekładnią. Dopracowany, odważny i bardzo dynamiczny design idealnie współgra z nowoczesną konstrukcją oraz niespotykanym nawet w klasie premium wyposażeniem. 310M to nieoczywisty pojazd, który zachwyca funkcjonalnością i zachowaniem podczas jazdy. Jego dopracowana ergonomia oraz przemyślane dodatki umilą każdą podróż. Bez względu na to, jak daleko się wybierasz.

Advertisement

Niepowtarzalny wygląd i nowoczesna konstrukcja ZONTES 310M to zwarty, dynamiczny, bardzo łatwy w prowadzeniu i zarazem oferujący sporo wygody skuter, który zachwyca zwinnością i poręcznością. Odpowiada za to m.in. autorska konstrukcja z dwoma chłodnicami cieczy. Jedna z przodu pojazdu – tuż za przednim kołem oraz druga przy silniku. Dzięki temu rozwiązaniu można było skrócić rozstaw osi, nie rezygnując z wydajnego i stabilnego chłodzenia. Z kolei spory jak na skuter, bo wynoszący 155 mm prześwit pozwala bezstresowo parkować na niemal każdym krawężniku i pewnie przejeżdżać przez progi zwalniające. ZONTES 310M nie onieśmiela swoimi gabarytami, co sprawia, że jazda w korkach okazuje się znacznie łatwiejsza niż w przypadku większej konkurencji.Wystarczy podejść do pojazdu z bezprzewodowym nadajnikiem w kieszeni i wcisnąć czerwony przycisk z kłódką, by skuter w mgnieniu oka był gotowy do jazdy. Tankowanie? Jedno kliknięcie i klapka wlewu otwarta, Dostęp do luku bagażowego? Podobnie. Wyjeżdżasz na obwodnice? Naciskasz przycisk sterowania wysokością szyby i od razu zwiększasz osłonę przed wiatrem. Wszystko to sprawia, że jazda Zontesem 310M jest niesamowicie łatwa, przyjemna i intuicyjna. Dodatkowo wszystkie przyciski są gustownie podświetlone w kolorze czerwieni, więc po zmroku nawigacja jest równie prosta a wygląd pojazdu jeszcze bardziej luksusowy.

Precyzyjne czujniki cieśnienia i temperatury w oponach na bieżąco monitorują ich stan i ostrzegają gdy nastąpi przekroczenie granicznych wartości, a ukryte w schowku pod kierownicą podwójne gniazdo USB szybkiego ładowania zgodnego z systemem Quick Charge 3.0 o łącznej mocy 36W, pozwala na swobodne, bezpieczne i szybkie ładowanie urządzeń mobilnych podczas jazdy. Same schowki otwierane są wygodnie, za pomocą łatwych w obsłudze przycisków. Jeden z nich dostępny jest na stałe, drugi (ten na smartfon) zabezpieczany blokadą po wyłączeniu zapłonu.

Wydajny i ekonomiczny napęd

Do napędu 310M użyto skonstruowaną od podstaw dla tego skutera bezstopniową przekładnię, którą sprzężono z nowoczesnym silnikiem autorskiej konstrukcji. Jednostka charakteryzuje się wysokim stopniem sprężania 11,8:1 przy bardzo niskim zużyciu paliwa, które pozwala uzyskać 24,5 kW i pokaźny moment 32 Nm. Dzięki nowoczesnej konstrukcji wysokie osiągi idą w parze z oszczędnością i ekologią. Zastosowano także szereg zabiegów technologicznych, by wysokie parametry szły w parze z żywotnością i niezawodnością. Wszystko po to, by codzienna jazda nie tylko była efektywna i efektowna, ale także by dawać radość z jazdy. Bo dojazdy do pracy wcale nie muszą być nieprzyjemne i nudne.

Advertisement

Jeśli jesteś ciekaw jak prezentuje się ten pojazd na żywo, to dobrą informacją jest, że skutery 310M dostępne są już w oficjalnej sieci dealerskiej marki. Zajrzyj do najbliższego salonu i sprawdź co oferuje ten nieszablonowy pojazd.

Więcej informacji na www.zontespolska.pl

KOMENTARZE