fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zontes to motocyklowa marka z Kraju Środka, która przebojem wdarła się na polski rynek motocyklowy, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Wszystko dzięki bardzo nowoczesnej konstrukcji i wysokiej jakości oferowanych pojazdów.

Zontes to marka motocykli produkowanych przez chińskie przedsiębiorstwo Guangdong Tayo Motorcycle Technology. Firma działa od 2003 roku i od samego początku postawiła sobie za cel tworzenie pojazdów nowoczesnych, świetnie zaprojektowanych i wykonanych z najwyższą dbałością o szczegóły. 

Fabryka posiada rozbudowany dział rozwoju, w którym opracowywane są autorskie konstrukcje, tworzone z użyciem technologii wykorzystywanych przez największych światowych producentów. Zakłady dysponują również własną odlewnią aluminium, dzięki czemu wszystkie modele Zontesa wyposażone są w wiele komponentów wykonanych z tego metalu, co pozwala im zachować niską masę. 

Salon w Dulowej

Duża i wciąż rosnąca popularność tych jednośladów w Polsce oraz innych rynkach europejskich to owoc robiącej wrażenie jakości wykonania oraz użytych podzespołów. Nie można również przeoczyć faktu, że właściwie wszystkie motocykle Zontes posiadają bardzo bogate wyposażenie standardowe. Zawieszenie upside-down, ABS czy pełne oświetlenie LED znajdziemy we wszystkich motocyklach klasy 125 ccm i większych.

Silniki napędzające te motocykle to nowoczesne, wydajne i autorskie konstrukcje, które swoim parametrami z powodzeniem mogą konkurować z mocno zakorzenioną już na naszym rynku konkurencją. Na uznanie zasługuje także fakt, że motocykle Zontes nie powielają stylistycznych schematów. O sile marki świadczą odważny design, nowoczesne i dynamiczne linie oraz fakt, że projektanci Zontesa nie kopiują ślepo tego, co już jest, tylko tworzą własną wizję tego, jak powinien wyglądać współczesny motocykl.

Salon w Kielcach

Wszystko to sprawia, że Zontes wyrósł na mocno konkurencyjną alternatywę dla europejskich i japońskich producentów, ponieważ oferuje porównywalne z nimi pod każdym względem motocykle, które są przy tym naprawdę atrakcyjnie wycenione. 

Gdzie można kupić Zontesa?

Czym innym jest podziwiać motocykle na zdjęciach czy słuchać o wrażeniach z jazdy w materiałach wideo, a czym innym móc zapoznać się z nimi na żywo. Taka możliwość istnieje obecnie w około 40 punktach dealerskich Zontes rozlokowanych na terenie naszego kraju. 

Importerem motocykli Zontes w Polsce jest firma Almot – właściciel m.in. marki Junak. Nie dziwi więc, że lista punktów dealerskich częściowo pokrywa się z mapą placówek, w których dostępne są także pojazdy tej marki motocyklowej. Wyłoniono punkty o odpowiednich kompetencjach, posiadające wystarczającą przestrzeń nie tylko sprzedażową, ale również serwisową. 

Salon w Łodzi

Często pojawia się ważne pytanie o jazdy testowe. Importer wprowadza w tym roku dodatkową funkcjonalność na oficjalnej stronie internetowej marki Zontes. Na liście dealerów wyróżnione będą te punkty, w których taka możliwość występuje, włącznie z wyszczególnieniem, jakie modele dostępne są w ramach jazd testowych w danym regionie. 

Co ważne, istnieje także możliwość rezerwacji pojazdów online – również z opcją dostawy do domu bezpośrednio z najbliższego salonu Zontes. Te podnoszące wygodę działania również obsługiwane są w całości przez sieć dealerską.

Salon w Lublinie

Wszystkie autoryzowane punkty marki Zontes objęte są kompleksowym wsparciem technicznym i logistycznym importera, co gwarantuje odpowiedni poziom serwisu, obsługi posprzedażowej oraz skrócenie czasu potrzebnego na dostawy wszelkich części i akcesoriów.

Wszystkie potrzebne informacje, wraz ze szczegółowymi opisami poszczególnych modeli marki Zontes, znajdziecie na stronie www.zontespolska.pl

KOMENTARZE