fbpx
A password will be e-mailed to you.

Do Polski przyjeżdżają premierowe jednoślady Yamahy na sezon 2022! Będzie można je obejrzeć tylko przez dwa dni – w piątek, 11 marca, w salonie POLandPOSITION Liberty Motors w Piasecznie i w sobotę, 12 marca, u warszawskiego dealera Uhma Bike. Ekspozycję zwieńczy zwycięski motocykl Yamaha YZR-M1, na którym Fabio Quartararo zdobył w zeszłym roku tytuł mistrza świata MotoGP.

Choć Yamaha nie bierze udziału w wiosennych targach motocyklowych, wszyscy zainteresowani nową gamą modelową będą mieli wyjątkową okazję ją poznać już w przyszłym tygodniu w stolicy. Premierowa ekspozycja zawita do dwóch dealerów – POLandPOSITION Liberty Motors w Piasecznie oraz Uhma Bike w Warszawie.

Wszyscy chętni będą mogli obejrzeć motocykle serii R w zaprezentowanym na sezon 2022 malowaniu World GP 60th Anniversary. Ta wyjątkowa kolorystyka jest hołdem złożonym najbardziej kultowym maszynom Yamahy i z pewnością stanie się modelem kolekcjonerskim dla tych, którym nie jest obce to wyjątkowe dziedzictwo Yamahy zbudowane ponad 500 zwycięstwami w wyścigach GP. I z tej okazji do Piaseczna i Warszawy przyjedzie również ostatni zwycięski motocykl Yamahy z Moto GP – YZR-M1 mistrza świata Fabio Quartararo z zespołu Monster Energy Yamaha MotoGP.

Ténéré 700 World Raid to marzenie podróżników o dalekich wyprawach za horyzont. Motocykl o podwyższonej specyfikacji, z powiększonym, 22-litrowym bakiem, 5-calowym wyświetlaczem TFT oraz amortyzatorem skrętu Öhlins, w pełni regulowanym przednim i tylnym zawieszeniem oraz trójtrybowym ABS, gwarantuje pewność w najtrudniejszej trasie.

Wraz z najnowszą generacją XSR900 powraca legenda Faster Sons. Pod kultowym designem z lat 80. kryje się najnowsza technologia zapewniająca kierowcy maksymalną kontrolę w każdej sytuacji. Sportowy system zmiany biegów bez użycia sprzęgła oraz wygodny tempomat pozwalają bez obaw jechać w każde miejsce tą mocarną, 3-cylindrową maszyną.

TMAX-a nie trzeba nikomu przedstawiać – od przeszło 20 lat jest najlepiej sprzedającym się maksiskuterem w Europie, dającym tysiącom kierowców poczucie wolności i radości na zatłoczonych ulicach miast. Generacja 2022 wyróżnia się najwyższą jakością łączności kierowcy z maszyną za pomocą 7-calowego wyświetlacza TFT, nawigacji Garmin i możliwości połączenia z aplikacji MyRide za pomocą smartfona, oraz nowym, kompaktowym nadwoziem o sportowym charakterze.

Wszystkie te premiery będzie można obejrzeć w pod koniec przyszłego tygodnia:

  • Piątek, 11 marca – salon POLandPOSITION Liberty Motors, ul. Puławska 44d, Piaseczno
  • Sobota, 12 marca – salon Uhma Bike, ul. Modlińska 258, Warszawa

Zapraszamy!

KOMENTARZE