fbpx
A password will be e-mailed to you.
Zapraszamy do wspólnej zabawy ze Światem Motocykli i firmą OSRAM.

Wybierz z nami „Najładniejszą okładkę ŚM 2011” i wygraj jedną z pięciu nagród.

Nagroda 1:

Advertisement

– Roczna prenumerata ŚM – kominiarka ŚM (termoaktywna, bezszwowa i z dodatkiem jonów srebra) – Komplet żarówek firmy OSRAM Night Racer Plus

Nagroda 2:

– kominiarka ŚM (termoaktywna, bezszwowa i z dodatkiem jonów srebra) – Komplet żarówek firmy OSRAM Night Racer Plus

Nagrody dodatkowe:

3 x komplet żarówek firmy OSRAM Night Racer Plus
Na stronie www.swiatmotocykli.pl zamieszczone są wszystkie okładki Świata Motocykli z 2011 roku. Wytypuj tę, która najbardziej Ci się podoba.

Warunki głosowania:

1.    Wybierz i zaznacz okładkę, na którą chcesz oddać swój głos. 2.    Zagłosuj i potwierdź wciskając przycisk wyślij. 3.    Do tego momentu Twoje zgłoszenie jest anonimowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie z nagrodami:

1.    Postępuj zgodnie z warunkami głosowania pkt. 1 i 2 2.    Zostań fanem Świata Motocykli https://www.facebook.com/SwiatMotocykli oraz OSRAM http://www.facebook.com/OSRAMpl
3.    Udostępnij linka do tego konkursu na swoim profilu na FB. 4.    Odpowiedz mailem dlaczego wybrana przez Ciebie okładka SM jest najfajniejsza, dlaczego chciał(a)byś otrzymać motocyklowe żarówki OSRAM do testów? Również zamieść link swojego profilu z zamieszonym konkursem na własnym profilu. 5.     Swoją odpowiedź razem z danymi: imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem tel. wyślij na adres [email protected], w tytule wpisując – Okładka SM. 6.     Do poniedziałku 05.12.2011 r. do godziny 12.00 czekamy na zgłoszenia. We wtorek 06.12.2011r. wybierzemy 5 najciekawszych odpowiedzi. Ich autorzy otrzymają nagrody.

 

Advertisement

Żarówki  Night Racer Plus i są robione specjalnie do motocykli (są na przykład dostosowane do drgań przedniego reflektora).

Produkują 90% światła więcej niż standardowe żarówki, co oznacza o 35 metrów dłuższy promień światła (długość około 2 tirów).

Żarówki są po dwie w opakowaniu w kształcie kasku. Po co? Po to, by motocykliści zaczęli wozić ze sobą zapasową żarówkę. Jeśli przednie światło przepali się w drodze, to jazda w nocy jest bardzo niebezpieczna, czy wręcz niemożliwa. Zapas, w „bezpiecznym” dla żarówki opakowaniu może więc przesądzić o kontynuacji podróży, albo o – życiu motocyklisty.

 

 

 

 

 

.

KOMENTARZE

Advertisement