fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przy pogodzie, jaka obecnie zapanowała w kraju, sezon motocyklowy oficjalnie można uznać za zakończony. Warto jednak już teraz pomyśleć nie tylko o tym, na czym, ale też „w czym” będziemy jeździć w 2022 roku. Nie ma lepszej okazji ku temu, by zaopatrzyć się w motocyklowe ubrania marki Vanucci, dostępne w sklepie Louis.

Vanucci to producent ubrań motocyklowych, który konsekwentnie dąży do perfekcji. Jak żadna inna marka, Vanucci łączy włoskiego ducha stylizacji z niemieckimi wymaganiami względem jakości. Marka nieustannie się rozwija i nie tylko nieustannie poprawia komfortu noszenia swoich produktów, ale też stawia na jeszcze lepszą wydajność. Dzięki temu Vanucci to jeden z najpopularniejszych producentów odzieży motocyklowej w Europie.Vanucci niezwykle ceni sobie wymagania motocyklistów, dlatego w swoich ubraniach dba o najmniejsze szczegóły. Każdy detal ma znaczenie. To, w połączeniu z funkcjonalnością i estetyką, tworzy niezwykle innowacyjne produkty. Odzież Vanucci cechuje się zarówno stylem, jak i odpowiednią wytrzymałością.

Ogromny wybór odzieży tekstylnej 

Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nie tylko użyteczność, ale też wygodę, marka Vanucci przygotowała serię odzieży tekstylnej. Ubrania stworzone są z tkanin odpornych na rozrywanie, takich jak cordura czy kevlar. Każdy model zawiera też ochraniacze. Membrany Sympatex i Gore-Tex sprawiają, że odzież jest wodoodporna, a jednocześnie oddychająca. Dzięki temu sprawdzi się także podczas jazdy w cieplejsze dni. 

Wśród wielu modeli kurtek i spodni, każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik, znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje jeansów i kurtek, które doskonale sprawdzą się nie tylko na motocyklu, ale przez swój design – także w codziennym użytku. Tym bardziej, że Vanucci oferuje także odzież rekreacyjną, w którą można przebrać się po jeździe, albo wyskoczyć w niej na spotkanie ze znajomymi. 

Jednym z takich modeli jest motocyklowa kurtka softshell VUJ-1, która jest niezwykle elastyczna i wygodna, a przy tym wiatro- i wodoszczelna. Dzięki temu idealnie sprawdzi się podczas przejażdżek w nieco chłodniejsze dni, zapewniając także bezpieczeństwo. Po wyciągnięciu ochraniaczy przyda się z kolei w codziennym użytkowaniu.

Zadowoleni będą także fani jazdy poza utartymi szlakami, z dala od utwardzonych dróg i ścieżek. Dla nich producent przygotował całą serię kurtek i spodni w wersji enduro. Panowie na pewno będą nie zawiodą się na kompletach Tanami II lub Okovango II, z kolei panie powinny sięgnąć po kurtkę VAJ. 

Skórzane kurtki Vanucci niczym druga skóra

To jednak dopiero początek, bo Vanucci oferuje także odzież skórzaną, zapewniającą optymalną ochronę na motocyklu. Za tym typem odzieży motocyklowej przemawia nie tylko odporność na rozdarcia i ścieranie, ale też to, że ten materiał idealnie dopasowuje się do użytkownika. Dodatkowo, jeśli tylko jest odpowiednio impregnowany, może służyć przez wiele lat. 

Wśród spodni ogromną popularnością cieszy się model ART XIX, który idealnie pokazuje, jak wygodne mogą być spodnie wykonane z dwóch rodzajów materiału. Bydlęca skóra w połączeniu z elastycznym materiałem tekstylnym sprawia, że nawet najbardziej wymagający użytkownik zakrzyknie po włosku „va bene!”. Do kompletu można dobrać też kurtkę z tej samej serii, zapewniającą równie wysoki komfort podczas jazdy – oczywiście przy jednoczesnej ochronie.Co ważne, skórzane kurtki posiadają na całej długości dwa suwaki łączące, dzięki czemu można bez problemu spiąć je ze spodniami. Warto jednak pamiętać, że kurtka i spodnie muszą być w tym samym rozmiarze, lub kurtka może być o jeden rozmiar większa. 

Miłośnicy nie tylko kurtek i spodni wykonanych ze skóry bydlęcej, ale też jednoczęściowych kombinezonów, z pewnością znajdą coś dla siebie w ofercie Vanucci. Ogromną popularnością wśród motocyklistów cieszy się kombinezon VSM, dostępny w wersjach męskiej i damskiej. Model wyposażony jest w całą masę ochraniaczy, a także jest kompatybilny z kamizelką ochronną, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo w jeździe wyścigowej.

Akcesoria Vanucci dla każdego

W ofercie Vanucci znajduje się także bielizna funkcyjna – od najróżniejszych modeli bluzek i koszulek z krótkim rękawem, przez spodnie, aż po bieliznę osobistą. Nie brakuje także wersji bezszwowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.Dla chętnych marka przygotowała też szereg akcesoriów, w tym ochraniacze pleców, kamizelki, pasy nerkowe, slidery (także te wykonane z drewna), paski do spodni, aż po kołnierze przeciwdeszczowe. Wszystko można z kolei zapakować w jeden z produktów z oferty bagażowej, na którą składają się plecaki, torby, a nawet sakwy. 

Produkty Vanucci dostępne są w sklepie internetowym lub lokalnym sklepie Louis.

KOMENTARZE