fbpx
A password will be e-mailed to you.
B6J8PHl1Jgc

Chyba jesteśmy za starzy, żeby zrozumieć popularność niektórych youtuberów albo tiktokerów. Tym bardziej, że jeden z nich – David Dobrik, dla tak zwanego fejmu postanowił utopić w przydomowym basenie piękne Ducati Panigale V2. Borze szumiący, widzisz i nie grzmisz…

Zacznijmy po kolei, a więc kim w ogóle jest David Dobrik? To 25-letni youtuber, który zgromadził ogromne grono fanów w swoich social mediach. Na samym YouTube ma ponad 18,3 miliony subskrybentów! Cały „fejm” zbudował na swoich vlogach, w których pojawiają się zarówno jego przyjaciele, jak i influencerzy.

Tym razem w jednym z vlogów, podczas gigantycznej domówki, Ilya Fedorovich z pasażerem jedzie białym Ducati Panigale V2 przez salon aż do ogrodu. Słychać, jak Dobrik krzyczy „Ilya, tylko nie w pieprzonym salonie!”. Po chwili operator przenosi się do ogrodu, gdzie widać, jak Fedorovich, już bez pasażera, wjeżdża motocyklem do pustego basenu.

No cóż, każdy ma swój ulubiony sposób na zgromadzenie lajków i subów. My z kolei jesteśmy pewni, że dla tych, którzy topią warte ponad 80 tysięcy złotych Panigale V2, jest przygotowane szczególne miejsce w piekle!

KOMENTARZE