fbpx

Triumph w wyjątkowy sposób postanowił uczcić 10-lecie współpracy z Distinguised Gentleman’s Ride, wypuszczając na rynek limitowaną wersję modelu Boneville T120 Black w barwach DGR. Ten motocykl zdecydowanie robi wrażenie!

Distinguished Gentleman’s Ride (DGR) zrzesza setki tysięcy fanów klasycznych motocykli na całym świecie, by zbierać środki i podnosić świadomość na temat zdrowia mężczyzn. Założone w Sydney w 2012 roku przez Marka Hawwa, DRG to wspaniały sposób na zjednoczenie entuzjastów motocykli, skupionych wokół wspólnego szczytnego celu. Rosnąc z roku na rok, obecnie DGR obejmuje cały świat, z ponad 90 000 motocyklistów wjeżdżającymi na ulice 800 miast i z przeszło 37 mln dolarów zebranymi na rzecz badań nad rakiem prostaty i zdrowiem psychicznym mężczyzn.

W 2023 roku Distinguished Gentleman’s Ride odbędzie w niedzielę 21 maja na całym świecie, w tym aż w siedmiu miastach w Polsce. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie gentlemansride.com.

Triumph i DGR razem od 2014 roku

Triumph stał się oficjalnym, motocyklowym partnerem DGR w 2014 roku, angażując się w zwiększenie świadomości, wzrost uczestnictwa i w końcu zwiększenie zebranych funduszy na rzecz tej szlachetnej sprawy. Każdy zaangażowany po stronie Triumpha z dumą odgrywa kluczową rolę, wraz z Markiem Hawwą i jego zespołem, w rozwoju tej niezwykłej społeczności. Od zapewnienia wsparcia finansowego i zasobów, które pomogły zwiększyć zasięg DGR na całym świecie, po nagradzanie jego uczestników, dzieląc pasję i zaangażowanie, które uczyniły DGR największym na świecie charytatywnym wydarzeniem motocyklowym.

Jednym z najważniejszych wkładów Triumpha była popularyzacja i motywowanie darczyńców na całym świecie, poprzez dostarczanie motocykli z linii Triumph Modern Classic, jako nagród dla najhojniejszych z nich. W poprzednich latach były to wyjątkowe motocykle, takie jak unikatowy Triumph Thruxton RS DGR Edition oraz spersonalizowany Triumph Bonneville T120 „1959 Legends” wraz z pasującą gitarą Gibson Les Paul Standard, które otrzymał w 2022 roku najhojniejszy darczyńca dzięki współpracy Triumpha i marki Gibson.

Niezwykły Boneville T120 na 10-lecie współpracy

Rok 2023 symbolizuje 10-lecie tej niesamowitej współpracy i stanowi ogromny kamień milowy dla Triumpha i DGR. Aby uczcić tę rocznicę i pomóc uczynić DGR 2023 największym i najbardziej udanym dotychczas, Triumph stworzył 250 ekskluzywnych, limitowanych motocykli Bonneville T120 Black Distinguished Gentleman’s Ride Edition.

Zaprojektowane z modnym, metalicznym czarno-białym malowaniem DGR, z oficjalnym logo DGR i customowym logiem na zbiorniku i bocznych panelach, złotymi akcentami i charakterystycznym brązowym siedzeniem, każdy z motocykli zostanie dostarczony z numerowanym certyfikatem podpisanym przez założyciela DGR Marka Hawwę i dyrektora generalnego Triumph Nicka Bloora. Numer 001 zostanie przyznany najhojniejszemu darczyńcy podczas DRG w 2023 roku.

Dodatkowo, w 10. roku współpracy, relacje Triumpha i DGR stają się jeszcze silniejsze. Triumph stał się oficjalnym partnerem odzieżowym DGR, z nową limitowaną edycją odzieży lifestylowej, która ma na celu celebrować DGR i zbierać dodatkowe fundusze na rzecz zdrowia mężczyzn.

Cała społeczność Triumpha, od sieci dealerów i fanów z całego świata, po pracowników, projektantów i inżynierów, kontynuuje swoje zaangażowanie w zwiększanie zasięgu i wpływu DGR, wspierając tę niesamowicie dobrą inicjatywę.

„Jeśli ktoś powiedziałby mi 10 lat temu, że będziemy obchodzić dekadę partnerstwa z Triumph Motorcycles, to bym się śmiał z niedowierzania. Pierwszy rok współpracy z Triumphem był dla mnie szczególny. Czułem ekscytację, która przeszła na kolejne lata. Triumph stał się dla mnie i dla Distinguished Gentleman’s Ride jak rodzina. To pasjonaci motocykli w klasycznym stylu, którzy wykorzystują kochane przez nas maszyny, by pozytywnie wpływać na naszą sprawę”.

„Ta ekscytacja i pasja została teraz połączona w produkcie, który odzwierciedla naszą wspólną drogę. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy zaprezentować Bonneville’a T120 Black Distinguished Gentleman’s Ride Limited Edition, aby uczcić to, co osiągnęliśmy razem i kontynuować to, co kochamy” – mówił założyciel DGR Mark Hawwa.

Tymczasem Paul Stroud (Chief Commercial Officer marki Triumph) dodawał: “Jesteśmy zachwyceni, że możemy świętować dziesięciolecie naszej unikalnej relacji z DGR, co jest niesłychanie ważnym partnerstwem dla Triumpha i tysięcy fanów DGR na całym świecie. Już na początku było jasne, że DGR i Triumph są idealnym połączeniem, dzielącą pasję do motocykli, stylu i jezdy dla osób, które kochamy – wartości wykraczające poza zwykły sponsoring”.

„Wszyscy zaangażowani przez ostatnie dziesięć lat w DGR, zarówno z zespołu Triumpha i DGR, w tym nasi dealerzy, armia członków ekipy DGR i gospodarzy przejazdów, jak i tłumy motocyklistów, którzy z pasją wspierają to wspaniałe wydarzenie i cel, powinni z dumą patrzeć na efekt swoich działań. Naszym celem było upamiętnienie tego wspaniałego wydarzenia czymś naprawdę wyjątkowym, czego efektem jest Bonneville T120 Black Distinguished Gentleman’s Ride Limited Edition, który dla mnie doskonale oddaje ducha DGR i pozwoli zachwycić motocyklistów, a także celebrować to niesamowite wydarzenie.”

KOMENTARZE