fbpx
A password will be e-mailed to you.

Trudno wyobrazić sobie bardziej klasyczne połączenie niż motocykle Triumph z rodziny Bonneville i morze chromu. I właśnie tam, na rubieżach wyobraźni, czekają najnowsze dzieła brytyjskiej fabryki – dziesięć wspaniałych maszyn z kolekcji Chrome Edition, które będą dostępne tylko przez rok.

Po sukcesie ubiegłorocznej wersji specjalnej Gold Line przyszedł czas  na następną kolekcję, której motywem przewodnim również jest metal – tym razem nie szlachetny, ale równie efektowny i przede wszystkim głęboko zakorzeniony w motocyklowej tradycji. To oczywiście chrom, od dziesięcioleci chroniący i zdobiący liczne komponenty motocykli. Jest on również obecny w historii marki Triumph, gdzie pojawiał się nie tylko na elementach silnika i zawieszenia, ale też pokrywał całe zbiorniki paliwa w takich modelach jak Speed Twin z 1937 roku czy Triton z lat 60. XX wieku. Triumph ma w swoich zakładach specjalnie wydzieloną jednostkę, która zajmuje się chromowanymi detalami. Pracują w niej wybitni inżynierowie produkcji i projektanci, którzy wspólnie doprowadzili proces chromowania do perfekcji. Efektem jest nieskazitelne wykończenie setek elementów motocykli i akcesoriów do nich. Maszyny z limitowanej kolekcji Chrome Edition to nie tylko efekt ich wytężonej pracy, ale też hołd dla niej. 

W tej serii przez najbliższy rok dostępnych będzie dziesięć klasycznych modeli Triumpha, należących do szerokiej rodziny Bonneville, uzupełnionej o dwa potężne Rockety. 

Rocket 3 R Chrome Edition

Odważny i imponujący, chromowany zbiornik paliwa uzupełniony akcentami w kolorze Jet Black. Do tego dopasowane akcesoria: owiewka, reflektory, przedni błotnik, osłony chłodnicy, boczne i tylne panele również w kolorze Jet Black. Cena: 111 400 zł

Rocket 3 GT Chrome Edition

Rzucający się w oczy, chromowany zbiornik paliwa z charakterystycznymi akcentami w kolorze Diablo Red. Motocykl posiada owiewkę, reflektory, przedni błotnik, osłony chłodnicy, boczne i tylne panele w kolorze Jet Black. Cena: 115 400 zł.

Bonneville T120 Chrome Edition

Nieskazitelnym, chromowany zbiornik paliwa i inspirowane dziedzictwem marki akcenty w kolorze Meriden Blue. Błotniki, reflektory i boczne panele w klasycznym kolorze Jet Black. Cena: 62 900 zł.

Bonneville Bobber Chrome Edition

Elegancki, chromowany zbiornik paliwa oraz pokrycie w kolorze Jet Black i grafika wykorzystująca elementy logotypu Triumpha. Boczne panele i błotniki w kolorze Jet Black. Cena: 73 500 zł.

Scrambler 1200 XE Chrome Edition

Piękny, chromowany zbiornik paliwa ze stylowymi pasami w kolorze Brooklands Green. Błotniki i osłona termiczna ze szczotkowanego aluminium, reflektor i panele boczne w kolorze Jet Black. Cena: 75 500 zł.

Bonneville Speedmaster Chrome Edition

Znakomicie wykonany, chromowany zbiornik paliwa z wykończeniem w kolorze Diablo Red. Boczne panele, reflektor i błotniki w kolorze Jet Black. Cena: 73 500 zł.

Thruxton RS Chrome Edition

Inspirowany dziedzictwem marki, w pełni chromowany zbiornik paliwa z delikatnym wykończeniem w kolorze Jet Black. Błotniki, panele boczne, reflektor i osłona siedzenia pasażera w kolorze Jet Black. 76 500 zł.

Bonneville T100 Chrome Edition

Współczesny zbiornik paliwa w kolorze Cobalt Blue, uzupełniony o metalowy pas Chrome Edition. Błotniki i boczne panele w kolorze Jet Black współgrające z klasyczny, chromowanymi oznaczeniami i korkiem paliwa. Cena: 55 600 zł.

Speed Twin 900 Chrome Edition

Wyróżniający się w tłumie lakier Red Hopper z przykuwającym wzrok metalicznymi osłonami zbiornika paliwa kolekcji Chrome. Do tego elegancki pasek na zbiorniku paliwa w kolorze Jet Black i trójkątne logo Triumpha na zbiorniku z metalowymi detalami. Kontrastujące błotniki i boczne panele, z nowymi grafikami w kolorze czerwonym i srebrnym. Cena: 50 800 zł.

Scrambler 900 Chrome Edition 

Niepodrabialna kolorystyka Brooklands Green z klasycznym paskiem w kolorze Jet Black na zbiorniku i odważnymi metalicznymi osłonami zbiornika kolekcji Chrome, a także z chromowanym trójkątnym logotypem Triumpha. Błotniki, boczne panele i osłony ramy w kolorze Jet Black. Cena: 56 500 zł. 

Motocykle Triumph z linii Chrome Edition zaczną trafiać do salonów na całym świecie na przełomie 2022 i 2023 roku. Już teraz odwiedź najbliższego dealera i zarezerwuj swoją sztukę. Te maszyny to nie tylko niepodrabialna przyjemność z jazdy, ale też prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Więcej informacji na stronie www.triumphmotorcycles.pl

 

KOMENTARZE