fbpx

Jeden z najnowszych obiektów szkoleniowych w Polsce. Wybudowany w 2017 tor charakteryzuje się bardzo przyczepną i równą nawierzchnią. Torem zarządza Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Długość nitki w konfiguracji motocyklowej wynosi 930 metrów.

Ocena toru
nowa nawierzchniauniwersalna nitka przejazduniska cena za jazdy
słaba infrastrukturadojazd do toru
3.8Wynik ogólny
Nawierzchnia
Infrastruktura
Koszt jazdy
Dostępność terminów
Ocena czytelników 1 Głosuj

Na torze Wschodzący Białystok jeździmy albo zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub na odwrót. Nitka toru zawiera długie łuki pozwalające głęboko składać motocykl, szybkie i wolne szykany, silne punkty hamowania i wolne nawroty.

Infrastuktura przy torze dopiero się tworzy. Dostępny jest prąd, sanitariaty to toalety mobilne. Do dyspozycji uczestników jest duży namiot. Na terenie znajduje się duży parking z kostki brukowej, gdzie możemy rozstawić swoje namioty, zaparkować auta, czy przyczepki. Dojazd do Białegostoku ułatwia świeżo otwarta droga ekspresowa. Przy torze nie ma sklepów i restauracji. Jedzenie można zamówić z dowozem, w płyny należy zaopatrzyć się wcześniej. Harmonogram jazd po torze znajdziesz pod adresem www.miejskoaktywni.pl. Szkolenia motocyklowe z możliwością wypożyczenia motocykla organizuje szkoła RZ4 Racing Academy www.rzonca4.pl.

Film o torze Wschodzący Białystok:

Onboardy z Toru Wschodzący Białystok:

 

KOMENTARZE