fbpx

W ubiegłym tygodniu jednym z najpopularniejszych artykułów były plotki o możliwości sprzedaży indyjskiej Jawy w Europie.

1. Przepisy dot. prawa jazdy zostaną sprecyzowane

Ministerstwo Infrastruktury rozpoczęło pracę nad modyfikacją przepisów, uniemożliwiających kierowcom unikania kary za przekroczenie prędkości i utratę w związku z tym prawa jazdy. Obecnie kierowcy wykorzystują lukę prawną.

>> Czytaj artykuł <<

2. Indyjska Jawa trafi do Europy?

JAWA - wielki powrót

O indyjskich Jawach pisaliśmy już wielokrotnie. Motocykle odniosły w Indiach ogromny sukces sprzedażowy i nie możemy się temu dziwić: stare motocykle Jawy, były w tym kraju bardzo popularne w latach świetności marki i dzisiaj wiele osób chce po raz kolejny ich dosiąść. Prawdopodobnie już niedługo zobaczymy je także w Europie.

>> Czytaj artykuł <<

3. Nie żyje Stefano Bianco, jeden z najmłodszych debiutantów mistrzostw świata

Pochodzący z Włoch motocyklista zadebiutował w GP125 w 2000 roku, w wieku zaledwie 15 lat. Przez 8 lat czynnych startów ścigał się także w Mistrzostwach Europy Superstock 1000. Dziś świat obiegła informacja o tragicznym wypadku, w którym zginął 34-letni Stefano Bianci.

>> Czytaj artykuł <<

4. Motocykliści wzorem do naśladowania w zachowaniu przy przejściach na pieszych

Przejścia dla pieszych -wypadki

W ostatnim czasie problem bezpieczeństwa pieszych na przejściach jest poruszany coraz częściej. Nic dziwnego, Polska znajduje się na w grupie państw, w których do wypadków śmiertelnych z udziałem pieszych dochodzi najczęściej. Większą ilość wypadków w Unii Europejskiej notuje tylko Chorwacja. Jak na tym tle wypadają motocykliści?

>> Czytaj artykuł <<

5. Szpiegowskie zdjęcia: Ducati Multistrada V4

Ducati Multistrada 2021 V4

W 2019 roku Ducati w oświadczeniu dot. 100 000 wyprodukowanych Multistrad sugerowało, że na rynku pojawi się kolejny model napędzany silnikiem V4. Na nową Multistradę od dawna czekamy z zapartym tchem. 

>> Czytaj artykuł <<

 

KOMENTARZE