fbpx
A password will be e-mailed to you.

Rok 2021 śmiało można nazwać rokiem premier w Rebelhornie. Tuż przed startem sezonu znana i ceniona polska marka wypuszcza całkowicie nowy, dwuczęściowy kombinezon skórzany o nazwie Fighter. Jest tak samo agresywny jak popularny Rebel, wygląda równie dobrze, ale jest jeszcze bardziej wszechstronny i został wyposażony w zewnętrzne kieszenie.

Rebelhorn to marka zrodzona z pasji do motocykli, jakości i innowacji, ale przede wszystkim do maksymalnego bezpieczeństwa. Zamiłowanie do perfekcji w połączeniu ze zbuntowanym charakterem pozwoliły stworzyć projektantom nową kolekcję w czterech liniach: turystycznej, ulicznej, klasycznej i sportowej.

Model Fighter to sportowe, skórzane kombi, które można nosić do codziennej jazdy. Motocyklista ma w nim bowiem nieco bardziej wyprostowaną pozycję niż w typowym sportowym kombinezonie.

Wygoda i bezpieczeństwo

Uszyto go ze skóry bydlęcej, dzięki czemu jest nie tylko miękki i wygodny, lecz także bardzo odporny na ścieranie. Komfort użytkowania zapewniają mu również duże ribbingi i elastyczne panele. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrą i rozbudowaną wentylację z perforowanymi skórzanymi wstawkami.

W Fighterze znajdziemy też komplet protektorów Level 2 na łokciach, barkach, plecach, biodrach i na kolanach, na których dodatkowo znajdują się wymienne slidery.

Różne warianty

Fighter to dwuczęściowy kombinezon. Można więc osobno kupić kurtkę i spodnie. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które noszą inne rozmiary. Co więcej, tył kurtki jest przedłużany, zatem można ją śmiało nosić także z jeansami bez ryzyka przewiania nerek. W zestawie producent dodaje ocieplającą kamizelkę, którą można wpiąć pod kurtkę lub założyć jako osobną kurtkę. Rebelhorn Fighter występuje w czterech wariantach kolorystycznych: czarno-białej, czarnej, czarno-czerwonej i czarnej ze wstawkami fluo.Rebelhorn Fighter

Rebels of the universe

W linii Street pojawia się też model Rebel – jednoczęściowy kombinezon premium. Uszyty z najwyższej jakości skóry i z użyciem aramidowych nici, z ochraniaczami SAS-TEC i wzmocnieniami Superfabric. Twarde slidery barków i kolan, wymienne slidery łokci i kolan, obszerne perforowane fragmenty, elastyczne panele i miękka, oddychająca podszewka mesh dają wyjątkowy komfort użytkowania tego kombiaka.

Rebelhorn Fighter

Więcej informacji o produktach marki Rebelhorn znajdziecie na stronie https://rebelhorn.com/

KOMENTARZE
Advertisement