fbpx
A password will be e-mailed to you.

W lutym świat odkrył niesamowitą marsjańską wyprawę Rebela. W marcu firma Rebelhorn wypuszcza totalnie nową, damską jednoczęściówkę – Rebel Lady. Co w niej takiego wyjątkowego?

Model Rebel Lady został uszyty z miękkiej bawolej skóry. Została ona zupełnie inaczej wyprawiona niż w męskim modelu, dzięki czemu jest milsza w dotyku. Komfort zapewniają też obszerne perforowane fragmenty oraz panele elastyczne. Dodatkowo, odpowiednie chłodzenie zapewniają zarówno miękka i oddychająca podszewka mesh, jak i kanał wentylacyjny wewnątrz garbu.

Bezpieczeństwo w pięknym wydaniu

Ochraniacze slimline na łokciach i barkach idealnie dopasowują się do ciała podczas jazdy. Z kolei ochraniacze kolan, bioder i kości ogonowej – dają jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa.Rebelhorn Rebel LadyKombinezon jest nie tylko bezpieczny, lecz także wytrzymały. Przeszyto go podwójnymi i potrójnymi aramidowymi nićmi, dodano wzmocnienia Superfabric, a newralgiczne miejsca mają dodatkową warstwę Kevlaru.

Jeśli dodamy do tego taliowanie i układ kolorów podkreślający kobiece kształty, w efekcie otrzymujemy produkt, po którym widać, że zaprojektowały go kobiety (Speed Ladies) dla kobiet!

Rebelhorn – o marce:

Rebelhorn to marka zrodzona z pasji do motocykli, jakości i innowacji, ale przede wszystkim z pasji do maksymalnego bezpieczeństwa. Zamiłowanie do perfekcji w połączeniu ze zbuntowanym charakterem pozwoliły stworzyć projektantom nową kolekcję w 4 liniach: turystycznej, ulicznej, klasycznej i sportowej.Rebelhorn Rebel Lady

KOMENTARZE