fbpx

Sklep motocyklowy Louis poszerza ofertę dla swoich klientów off-roadowych, wprowadzając do sprzedaży nowe kaski – MTR X6B Evo i Nishua Cross.

Louis naturalnie pamięta o priorytetach swojej marki na rok 2023 i przyspiesza prace nad ofertą dla frakcji crossowców. Założyciel firmy, Detlev Louis, był już zaangażowany w różne wyścigi Enduro w latach 50., w tym dwukrotnie podczas International Six Days. Teraz firma z Hamburga znacznie powiększyła swoją ofertę również o inne znane marki z sektora off-road. W przygotowaniu są także kolejne uzupełnienia oferty i jak zapowiada producent, znowu będzie się dużo działo.

Całkowicie nowy kask crossowy MTR X6B Evo to świetna propozycja dla każdego fana „brudnego sportu”. Wloty w okolicy brody i górnej części głowy, otwory wentylacyjne z tyłu głowy, wyjmowane poduszki policzkowe i wewnętrzna wyściółka, zapięcie na rzep i skorupa ABS – mówią same za siebie. Oczywiście kask jest przetestowany i certyfikowany zgodnie z nową normą dotyczącą kasków ECE 22.06.

Z kolei model Nishua Cross spodoba się tym, którzy szukają czegoś lekkiego o świetnym designie. Kask waży zaledwie 1000 gramów, dzięki ultranowoczesnej karbonowej skorupie i wielu funkcjom technicznym. Oczywiście nacisk kładziony jest tutaj również na niezwykle wydajną wentylację.

Te i inne modele dostępne są w sklepie www.louis.pl.

KOMENTARZE