fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nadejdzie nowy sezon motocyklowy. Wielu już rozpoczyna przygotowania do powrotu do jazdy także w dalsze trasy. Jeśli więc szukasz zestawu ubrań turystycznych, który sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach, w ofercie Louis uwagę przykuwa komplet Fastway Touring 211.

Membrana klimatyczna to zazwyczaj droga zabawa. Inaczej jest jednak w przypadku marki Fastway, która jest sprzedawana wyłącznie w sklepie internetowym www.louis.pl. Touring 211 to nazwa atrakcyjnego zestawu dla miłośników długich tras. Komplet, na który składają się kurtka oraz spodnie, dostępny jest w wersji damskiej i męskiej. Aby sprostać każdym warunkom pogodowym, odzież wykonana jest z oddychających, wiatroszczelnych i wodoodpornych materiałów.

Podszewkę z tafty górnej części garderoby można zdjąć, dzięki czemu kurtka sprawdzi się podczas wycieczek także przy cieplejszych warunkach. W kurtce zastosowano ponadto bezpieczne szwy, różne ochraniacze i wzmocnienia. Dla chętnych istnieje także możliwość dokupienia ochraniacza pleców.

Kurtka Fastway Touring 211 w wersji męskiej dostępna jest w dwóch kombinacjach kolorystycznych i aż sześciu rozmiarach – od 48 do 58. Z kolei damski model kurtki Fastway Touring 211 dostępny jest także w dwóch wersjach kolorystycznych oraz w rozmiarach od 36 do 46.

Warto pamiętać, że AirVent to nazwa systemu, który gwarantuje przez cały czas odpowiednią wentylację dwuczęściowego kombinezonu. Wentylacja jest utrzymywana bez przeciągów dzięki zamkowi łączącemu dwa elementy garderoby. Dzięki tym wszystkim funkcjom Fastway Touring 211 staje się niedrogim, całorocznym strojem. Do kurtki można bowiem dobrać spodnie z tej samej serii, dostępne w wielu rozmiarach. Dolna część odzieży, tak jak i górna, posiada także odpinane ocieplenie.

Advertisement

Spodnie Fastway Touring 211 w wersji męskiej dostępne są aż w 28 rozmiarach od 22 do 110. Z kolei damskie Spodnie Fastway Touring 211 sprzedawane są w 20 rozmiarach od 17 do 84.

Kurtki i spodnie Fastway Touring 211 dostępne są w cenie 660,16 zł za sztukę.

KOMENTARZE