fbpx
A password will be e-mailed to you.

Honda odświeżyła modele CRF50F, CRF110F oraz CRF125F na sezon 2023! Maszyny mają teraz nową kolorystykę, która która upodabnia je do ich większych braci – CRF250R i CRF450R.

Nie ma lepszego modelu, który zapoznałby dzieci ze sztuką jazdy na motocyklu, niż CRF50F. Ta „kieszonkowych” rozmiarów maszyna jest wyposażona w pełen energii, niezawodny, czterosuwowy chłodzony powietrzem silnik o pojemności 49 ccm i automatyczne sprzęgło. 10-calowe koła i nisko umieszczone siedzenie wzbudzają zaufanie młodych jeźdźców, którzy dopiero zaczynają kolekcjonować wrażenia składające się na motocyklową przygodę życia.

Dzięki sprawdzonej trwałości i osiągom przyjaznym dla młodych motocyklistów, CRF110F doskonale odzwierciedla dumne dziedzictwo — sięgające prawie czterdziestu lat wstecz do legendarnego XR75 – czterosuwowych, w pełni wyposażonych motocykli terenowych dla najmłodszych. W erze nowoczesności oznacza to czysty wtrysk paliwa Keihin, a także bezsprzęgłową, czterobiegową półautomatyczną przekładnię i elektryczny rozruch za pomocą przycisku.

CRF125F gwarantuje radość z jazdy dzięki dobrym osiągom, a wyglądem nawiązuje do jego większych braci startujących w zawodach motocrossowych. Model ten stanowi idealny etap przejściowy dla młodych motocyklistów, którzy przesiadają się z mniejszych modeli CRF50F i CRF110F na większe, bardziej wyczynowe maszyny. CRF125F na rok 2023 dostępny jest zarówno w wersji standardowej, jak i w wersji ‘Big Wheel’ – dla wyższych kierowców.

Advertisement

Ponadto wszystkie trzy wymienione wyżej modele otrzymały nową kolorystykę, dzięki której w jeszcze większym stopniu kojarzy się z większymi modelami – CRF250R i CRF450R. Więcej informacji i listę dealerów znajdziecie na stronie www.honda.pl

KOMENTARZE