fbpx
A password will be e-mailed to you.

Honda CRF 1100L Africa Twin, to sprzęt, który narobił sporego zamieszania w dniu swojej premiery – to fakt i z nim nie powinniśmy walczyć. Odświeżona wersja CRF 1000L, to nie tylko świetne osiągi, ale również niebywałe dziedzictwo, z którym Honda jest nierozerwalnie związana, wszystko przecież zaczęło się od modelu XRV 650 Africa Twin.

Honda zaprezentowała nowe malowanie, w którym nowe Afryki trafią do salonów sprzedaży już w 2021 roku. Wersja 2021, to oczywiście model, bez większych zmian wobec rocznika 2021, ale spokojnie – przecież CRF 1100L zadebiutowała dopiero w tym roku i pełna była najnowocześniejszych rozwiązań. Nowe malowanie nawiązuje do pierwszej „Afryki”.

Zasadnicza modernizacja dużego wyprawowego enduro Hondy została przeprowadzona w motocyklu z roku modelowego 2020. Maszyna otrzymała lżejsze podwozie, dzięki czemu poprawiła się jej sprawność w terenie, a ponadto ma bardziej smukłą sylwetkę w stylu rajdowym i zmienioną pozycję kierowcy. Zwiększono pojemność skokową, podnosząc w ten sposób moc i moment obrotowy silnika, spełniającego obecnie wymogi normy EURO5.

NOWA HONDA CRF 1100L AFRICA TWIN 2020. WSZYSTKO CO CHCECIE WIEDZIEĆ!

Wprowadzony do modelu, sześcioosiowy bezwładnościowy moduł pomiarowy IMU zarządza trybami jazdy i systemem HSTC, a także trzema dodatkowymi układami – ABS w czasie pokonywania zakrętów, kontrolą podnoszenia koła i nową funkcją wykrywania zakrętów, dostępną w wersji z przekładnią DCT. Nowy 6,5-calowy ekran dotykowy TFT z kolorowym wyświetlaczem oferuje aplikację Apple CarPlay® i łączność Bluetooth, a nowe, podwójne światła LED do jazdy dziennej (DRL) oraz tempomat są wyposażeniem standardowym.

W 2021 roku model Africa Twin zyska bardzo popularny trójkolorowy wariant kolorystyczny Pearl Glare White Tricolor, wcześniej dostępny tylko w wersji CRF1100L Africa Twin Adventure Sports.

Honda Africa Twin CRF 1100L, Dowiedz się więcej:

 

KOMENTARZE