fbpx

Już w najbliższą sobotę 20 maja odbędzie się Eska Rider Show 3, dzięki czemu Drawsko Pomorskie stanie się prawdziwą motocyklową stolicą Polski! Nie może Was tam zabraknąć!

Pojezierze Drawskie to świetny kierunek motocyklowych wypadów. Liczne kręte trasy wśród lasów i jezior przyciągają wielu motocyklistów z całego kraju. Teraz jest jeszcze jeden powód, by to właśnie w tych okolicach rozpocząć z przytupem nowy sezon motocyklowy!

Zapraszamy na imprezę Eska Rider Show 3, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 20 maja w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim. W programie wydarzenia na pierwszym miejscu znajduje się oczywiście zlot motocykli. W ubiegłym roku podczas Eska Rider Show 2 pojawiło się blisko 800 motocyklistów. W tym organizatorzy planują pobić ten rekord!

Oprócz tego na miejscu odbędą się największe targi motocyklowe w regionie. Będziecie mogli porozmawiać z ekspertami, zapytać o najnowsze trendy, ale także umówić się na konsultacje/jazdy próbne.

Dla miłośników widowiskowej jazdy przygotowano pokaz Gymkhany. To precyzyjne pokonanie toru sprawnościowego oznaczonego pachołkami, złożonego ze slalomów, rotacji i innych figur, w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą liczbą błędów. Podczas wydarzenia będzie można także „stanąć na kole” na symulatorze wheelie i bezpłatnie wykonać serwis motocykla.

Ci, którzy zgłodnieją będą mogli posilić się w jednym z 15 foodtruck’ów w ramach FESTIWALU SMAKÓW FOODTRUCK’ÓW, gwarantującego potrawy z kuchni całego świata. Z kolei odpoczynek znajdziecie w strefie chilloutu’u Radia ESKA. W niej także hity na czasie, konkursy i animacje oraz dużo pozytywnej energii. Otwarcie sezonu motocyklowego uświetni koncert zespołu FalkenBlues.

Ponadto w programie:

  • Warsztaty dla motocyklistów
  • Pokaz mody motocyklowej
  • Konkursy sprawnościowe
  • Akcesoria motocyklowe i gadżety Radia ESKA
  • Pokaz ratownictwa medycznego
  • Barber Show + strzyżenie za free

Data wydarzenia: 20 maja 2023 roku, start o godz. 12:00

Miejsce: Park Chopina, Drawsko Pomorskie

Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj

Więcej informacji: https://ridershow.eska.pl

KOMENTARZE