fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykliści z województwa zachodniopomorskiego oraz licznie przybyli goście z całej Polski hucznie zakończyli sezon w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim. Na drugiej edycji imprezy Eska Rider Show nie zabrakło pokazów, konkursów, prelekcji i masy świetnej zabawy!

Tej soboty mieszkańcy kameralnego Drawska Pomorskiego nie zapomną jeszcze długo. 24 września do miasta zjechało ok. 800 motocyklistów na różnego rodzaju maszynach: od leciwych, ale dobrze utrzymanych zabytków po najnowsze i najszybsze modele. Lokalny ruch został wstrzymany na niemal dwie godziny!

Nie zabrakło atrakcji dla każdego: konkursów z cennymi nagrodami, strefy food trucków, strefy dla dzieci, licznych pokazów, a także bezpłatnego serwisu motocykli. Nad wszystkim czuwało radio Eska, którego profesjonalny DJ zadbał o oprawę muzyczną imprezy. 

Jak mówi Krzysiek Grobela, dyrektor regionalny radia ESKA: Widzę ogromy potencjał dla tego wydarzenia. Mimo że motocykliści w Polsce stanowią niewielki procent użytkowników dróg, obecność ponad 800 motocykli na tej imprezie zrobiło na nas duże wrażenie. Dla nas, ludzi z Radia ESKA, to idealnie połączenie – mamy mix emocji, muzyki, sportu i czegoś wyjątkowego. Warto wspomnieć, że to jedyny taki projekt realizowany w Polsce, co w sposób szczególny może wzmacniać marketing i wizerunek naszych partnerów. 

W przyszłym roku na pewno zwiększymy swoje zaangażowanie w ten projekt. Czujemy już, że ESKA Rider Show staje się nie tylko eventem ale rozpoznawalnym logo. Ambitnie liczymy że w przyszłości będzie tylko mocniej i więcej. 

Także… do zobaczenia w przyszłym roku!

KOMENTARZE