fbpx
A password will be e-mailed to you.

Rozpoczynamy głosowanie w konkursie BMW R 18 Custom Contest. Startujący w nim dealerzy BMW od początku roku przygotowują swoje wizje customa na bazie modeli R 18 Pure i R 18 Classic. Teraz wszystko w waszych rękach! Przy okazji możecie wygrać pakiet atrakcyjnych nagród, w tym BMW R 18 na weekend plus voucher o wartości 600 zł.

BMW R 18 Custom Contest to konkurs dealerski, w którym biorą udział poszczególne salony BMW Motorrad z całej Polski. Ich zadaniem jest przedstawienie (samodzielnie lub z pomocą zaprzyjaźnionych firm budujących customy) pomysłu na najciekawszego, najbardziej zaskakującego i po prostu najlepszego customa na bazie cruisera R 18.

Projekty konkursowe czekają na waszą ocenę! Na poszczególne motocykle możecie głosować do 30 czerwca 2022 roku na specjalnej stronie BMW R 18 Custom Contest, na którą wejdziecie klikając w przycisk poniżej:

Głosuj w BMW R 18 Custom Contest

Twórcy pierwszej trójki najlepszych projektów zostaną nagrodzeni przez centralę BMW Motorrad, ale również wy, głosujący, możecie liczyć na świetne nagrody! Do zgarnięcia jest weekend w siodle R 18 plus voucher na 600 zł, a do tego same vouchery na 600 i 400 zł. Aby wygrać jedną z nagród należy oddać głos i dokończyć zdanie: „Motocykl BMW R 18 to dla mnie…”. Zwycięzców wybierze komisja, w której zasiądą przedstawiciele BMW Motorrad i „Świata Motocykli”.

A oto i one!

Przyjrzyjmy się pomysłom na BMW R 18, które przygotowali poszczególni dealerzy. Zaczynamy od ekipy Dobrzański Team Customs i ich R 18 „Isle of Man”, nawiązujący do historii legendarnych wyścigów i zwyciężającego w nich modelu RS 255 Kompressor. Załogi Liberty Motors Piaseczno i Nine Hills Motorcycles postawiły na agresywną prezencję, podkreślającą ogromny potencjał wielkiego silnika. Ich R 18 „Liberty” jest połączeniem dynamiki i elegancji.Dealer BMW Smorawiński proponuje R 18 „Roar”, którym chciał jak najlepiej odwzorować koncepcyjny wariant R 18 z 2019 roku. Motocykl ma lekki tył (nie tylko wizualnie), a wszelkie poczynione zmiany nie ingerują w konstrukcję maszyny i są w pełni odwracalne.Inchcape Poznań zaprasza w podróż w klimacie latynoskiej fiesty. R 18 „Speedy Gonzales” swoją formą i malowaniem nawiązuje do meksykańskiej szkoły customizingu. Relaks i zabawa!Owocem współpracy Teamu Długołęka i wrocławskiego warsztatu Unikat jest R 18 „The Great Wave”, będący hołdem dla japońskiego malarstwa. Głównym motywem tej maszyny jest jeden z najsłynniejszych japońskich obrazów – „Wielka fala w Kanagawie” Hokusaia, a całości wizerunku dopełniają patynowane elementy. Klasa!Jeśli dotychczasowe propozycje nie były dość czarne, to prawdopodobnie dlatego, że R 18 „Black Jack” od ZK Motors Kielce przyjął na siebie wszystkie dostępne zapasy czarnego lakieru. Jest mroczny, dynamiczny i elegancki.Na koniec coś na fanów klasyki – R 18 „Roadster”, za którego projektem stoi Inchcape Wrocław. Maszyna szeroko nawiązuje do linii aut BMW z lat 20. i 30. XX wieku. Nic tylko wyskoczyć na trasę i pędzić ku linii horyzontu!

Przypominamy, głosujecie na specjalnej stronie BMW R 18 Custom Contest. Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi 23 lipca 2022 roku, podczas Warsaw Heritage Festival. To już kolejna edycja imprezy w festiwalowym klimacie, dla wszystkich fanów motocykli. W B’fort Eventowni przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie czekają na was bezpłatne jazdy testowe BMW R 18, strefa z wystawą waszych maszyn, barberzy i artyści tatuażu oraz dobra muzyka i świetne towarzystwo. Do zobaczenia!

KOMENTARZE