fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zawodnicy ORLEN Team nie mieli sobie równych na Baja Poland 2018. Kuba Przygoński wygrał rajd w klasyfikacji samochodów i jest coraz bliżej zwycięstwa w Pucharze Świata FIA, z kolei Adam Tomiczek okazał się bezkonkurencyjny wśród motocyklistów.

Ostatni dzień zmagań kierowców na Baja Poland 2018 był bardzo wyrównany – krótkie odcinki specjalne nie pozwalały na wypracowanie dużej przewagi nad rywalami. Kolejny raz ze świetnej strony pokazał się Kuba Przygoński (Mini John Cooper Works Rally), który wygrał dwa z czterech zaplanowanych na niedzielę OS-ów i przypieczętował swój triumf w rajdzie.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=XGIR2EnxYsM?allowfullscreen=true&autoplay=0&border=0&wmode=opaque&controls=1&showinfo=0]

Adam Tomiczek zaskakuje formą!

Powody do radości mają również motocykliści ORLEN Team, którzy stawili się na mecie ostatniego odcinka z niemal identycznym czasem. Wypracowana w piątek i sobotę przewaga sprawiła, że Adam Tomiczek wygrał Baja Poland z blisko 5-minutową przewagą nad Maćkiem Giemzą.

– mówi Adam Tomiczek, zawodnik ORLEN Team.

Kolejny sprawdzian przed polskimi zawodnikami już za miesiąc – 3 października Kuba Przygoński, Maciek Giemza i Adam Tomiczek wystartują w Rajdzie Maroko.

KOMENTARZE