Po nieco dłuższej przerwie, karuzela MotoGP wybywa za ocean, a konkretniej mówiąc do Stanów Zjednoczonych. To tam, na torze Circuit of the Americas w Austin, w Teksasie, w najbliższy weekend odbędzie się trzecia runda sezonu 2024 – GP Ameryk. Czy Jorge Martin utrzyma prowadzenie w mistrzostwach, czy Honda zaskoczy na torze, gdzie wygrała po raz ostatni, co pokaże debiutant Pedro Acosta, a może Marc Marquez – tym razem na Ducati – znów udowodni, dlaczego nazywano go królem tego toru?
... Czytaj cały...