fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po kilkuletniej przerwie wraca słynna motocyklowa impreza pod zamkiem-zbrojownią w Liwie k. Węgrowa –  Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Gryf Party 2022. Na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji, m.in. dwie parady i dwa szalone wieczory z koncertami. Przybywajcie!

Widok całych kolumn motocyklistów ciągnących w kierunku Liwu był kiedyś w terminie słynnego zlotu powszechny. Po różnych perturbacjach i dłuższej przerwie, w tym roku Gryf Party powraca w swojej jubileuszowej, dwudziestej edycji! Impreza startuje już jutro, 24 czerwca, i potrwa do niedzieli 26 czerwca.

Organizatorzy – klub Gryf MC – zapraszają na dwie parady (piątek i sobota), dwa dni koncertów, w czasie których wystąpi łącznie osiem kapel, pole namiotowe z węzłem sanitarnym i do bezpiecznego parku maszyn. Do tego gastronomia na wysokim poziomie, liczne stoiska, a przede wszystkim wspaniały klimat imprezy w plenerze średniowiecznej budowli. Kto był, ten wie, kto nie był, to niech się przekona!

Wjazd: 60 zł motocyklista, 50 zł pozostali (pasażerowie, plecaczki, piechota motocyklowa). Amazonki na swoich motocyklach – gratis! Strona wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/493781385864061

Jeszcze raz: 24-26 czerwca, zamek-zbrojownia w Liwie. Kto żyw, na Liw!

 

KOMENTARZE