fbpx
A password will be e-mailed to you.

Od teraz motocyklowe wyjazdy turystyczne do Hiszpanii są jeszcze łatwiejsze do zorganizowania. Wystarczy bilet lotniczy do Malagi, a motocykl i przede wszystkim genialne trasy i pewna pogoda będą już czekać na miejscu. Wypożyczalnia Motocyklem.pl właśnie rozszerzyła swoją działalność o Hiszpanię.

Malaga leży na południowym wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego i jest znakomitym punktem wypadowym do niezapomnianych wycieczek motocyklowych. Czekają tu na was nie tylko szerokie plaże, ale też kręte drogi ze znakomitym asfaltem, które same w sobie są ogromną atrakcją dla każdego motocyklisty. Malaga to również doskonały punkt wypadowy na Gibraltar i do Maroko.Wypożyczalnia motocyklem.pl przygotowała tu dla was dwanaście motocykli BMW: dziesięć R 1250 GS i dwa krążowniki R 1250 RT. Na miejscu działa również polski rezydent, prowadzący lokalne biuro podróży, który pomoże wam w organizacji noclegów w Maladze i na trasach.

Advertisement

Rezerwujcie jak najszybciej, terminy październikowe objęte są specjalnymi rabatami – promocja first minute! W celu uzyskania szczegółowej wyceny dzwońcie na numer 727-777-200.

Więcej informacji: https://motocyklem.pl/malaga

KOMENTARZE