fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zbliża się święto wszystkich motocyklistów! Już 23-25 czerwca Motorraid rozkręca „Wielki Motocyklowy Piknik 2” przy grillu i muzyce, w najlepszym klimacie – wśród pasjonatów dwóch kółek. Jest to druga edycja tej imprezy i odbędzie się na torze Slovakiaring na Słowacji. 

Ekipa Zaplanowała; specjalną strefę piknikowa z leżakami do odpoczynku oraz strefę zabaw dla dzieci przygotowaną przez Jump Planet. Imprezie towarzyszyć będzie pakiet szkoleń przygotowanych przez szkołę MotoKenner, uwzględniający: wykłady teoretyczne pierwszego dnia i przed każdym ćwiczeniem, technikę jazdy i bezpieczeństwo na drodze, szkolenie „motocyklista miejski” (ćwiczenia z jazdy precyzyjnej na paddocku), a także szkolenie z jazdy drogowej na torze.

Podczas tych dwóch dni nauczycie się prawidłowego kierowania motocyklem, reagowania w różnych sytuacjach zagrożenia oraz sprawnego manewrowania w mieście i na drodze. Grupa szkoleniowa liczyć będzie maksymalnie 50 osób, zostaniecie podzieleni na podgrupy i do Waszej dyspozycji będzie przypisanych kilku dedykowanych opiekunów ze szkoły MotoKenner. Na placu nie zabraknie także strefy naszych Parterów. Przygotują dla Was liczne atrakcje, możliwości testowania produktów, treningi oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami.

Dla każdego motocyklisty, bez względu na doświadczenie i rodzaj motocykla.

Na miejscu będą do Waszej dyspozycji:
?Strefa Szkoleniowa: szkolenie dla grupy turystycznej/początkującej
?Strefa Treningowa: treningi w 4 grupach (1 grupa szkoleniowa oraz 3 grupy sportowe)
?Strefa Piknikowa: grill i zimne piwo wieczorem, muzyka, leżaki, dobra zabawa!
?Strefa dla dzieci: plac zabaw dla dzieci
?Strefa Testowa: testy motocykli, akcesoriów, odzieży motocyklowej
?Strefa Medialna: Patronat medialny/transmisja live, relacja z eventu
?Strefa handlowa: sklepy motocyklowe

Grupa szkoleniowa dedykowana jest: motocyklom turystycznym, cruiserom; osobom początkującym, które nigdy nie były na torze, a także tym, którzy chcą poprawić swoje umiejętności w jeździe motocyklem. Nawet jeśli nie chcecie brać udziału w treningach czy szkoleniu, możecie przyjechać i bawić się razem z nami w strefie piknikowej/testowej/dla dzieci, do których wjazd jest bezpłatny.

Grupa sportowa – w tym czasie osobno będzie miała prowadzone swoje treningi na torze w 3 grupach (amatorskiej, sportowej, mistrzowskiej). Zapisy dla grupy sportowej: https://mrr.bike/trip/slovakiaring-1

Cena za 3 dni szkolenia

✔ 200 euro – przedsprzedaż
✔ Od 1 maja – 220 euro
✔ Od 1 czerwca – 240 euro

Cena obejmuje:
– szkolenie teoretyczne z bezpiecznej jazdy drogowej,
– trzydniowe intensywne szkolenie prowadzone przez doświadczonych instruktorów MotoKenner,
– treningi na torze z jazdy drogowej,
– napoje, przekąski poranne oraz lunch’owe,
– polską obsługę i recepcję,
– niesamowita atmosfera i niezapomniane wrażenia.
Wymagane dokumenty:
– dowód tożsamości,
– ubezpieczenie od sportów ekstremalnych i kosztów leczenia ważne w dniach imprezy (np. PZU Wojażer),
– prawo jazdy kat. A (jako dodatkowy dokument)
– karta EKUZ,
– kartka z danymi kontaktowymi do bliskiej osoby w przypadku nagłych sytuacji (imię i nazwisko oraz numer telefonu).

Słów kilka o torze

Slovakia Ring wyróżnia się spośród innych obiektów sportowych tym, że posiada homologację w obydwu kierunkach, a ponadto jest jednym z najdłuższych torów w Europie i umożliwia jazdę nawet w 12 różnych konfiguracjach.

Ten tor jest obiektem nowoczesnym, jednym z szybszych, jeśli weźmiemy najdłuższą „nitkę”, ale również techniczny. Tor jest idealny zarówno do szybkiej jazdy, jak i również dla osób chcących doskonalić swoje umiejętności jazdy na motocyklu. Jazda na torze pozostawia niezapomniane wrażenia i zapewnia sporą dawkę adrenaliny.
Specyfikacja toru:
 Długość: 5992 m
 Szerokość: 12 m
 Szerokość prostej startowej: 20 m

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora, do której link znajduje się tutaj!

KOMENTARZE