fbpx

Już w sobotę 6 maja 2023 roku Ducatisti z całego świata zjednoczą się u lokalnych dealerów, aby wspólnie świętować i zabarwić ulice na czerwono. W Polsce parady „We Ride As One” odbędą się aż w sześciu miastach!

W sobotę 6 maja 2023 roku powraca światowa impreza We Ride As One, podczas której Ducatisti celebrować będą swoją pasję, uczestnicząc w paradach odbywających się we wszystkich miastach, gdzie znajdują się stacje dealerskie Ducati. To druga edycja wydarzenia, którego koncepcja narodziła się podczas przygotowań do World Ducati Week 2022. Po ubiegłorocznym sukcesie wydarzenie We Ride As One zostało na stałe wprowadzone do kalendarza Ducati.

W pierwszą sobotę maja entuzjaści ponownie zjednoczą się u dealerów Ducati w ponad 40 krajach na pięciu kontynentach, aby wspólnie przejechać ulicami swoich miast. Tego dnia każdy Ducatista będzie miał okazję poczuć się częścią wyjątkowej społeczności.

Dealerzy Ducati wraz z Oficjalnymi Klubami Ducati opracowali spersonalizowany program, który będzie unikalny dla każdej lokalizacji. Ducatisti będą mogli dołączyć do parad We Ride As One między innymi w Bolonii, Rzymie, Londynie, Tokio, Dubaju, Rio de Janeiro czy Bangkoku.

W Polsce wydarzenia odbędą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Toruniu. Zobacz relację z ubiegłorocznych parad w polskich miastach.

Na profilach Ducati i Ducati Polska na Instagramie włoski producent będzie relacjonować i udostępniać relacje z parad z różnych miast. Już teraz Ducati zachęca do dodawania w swoich wpisach wzmianek @ducati oraz @ducati.polska, a także hasztagów #WeAreDucati i #WeRideAsOne.

Aby poznać szczegóły i wziąć udział w wydarzeniu We Ride As One w dniu 6 maja 2023 roku, wystarczy skontaktować się ze swoim dealerem Ducati.

KOMENTARZE