fbpx
A password will be e-mailed to you.

Bądź kreatywny i wygraj motocykl! Motocykl Inca FX5 jest główną nagrodą w konkursie Castrol i Inter Motors, który odbędzie się podczas IV Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie w dniach 2-4 marca w hali przy ul. Marsa 56.

Konkurs organizowany jest przy współpracy z portalem internetowym ścigacz.pl oraz miesięcznikiem Świat Motocykli. Konkurs połączony jest ze sprzedażą produktów Castrol podczas zbliżającej się wystawy motocykli. Pierwszych 300 klientów, biorących udział w konkursie otrzyma gratis firmowy kubek Castrol.


REKLAMA

Co zrobić by powalczyć o motocykl? Wystarczy zakupić dowolny produkt Castrol, dostępny na stoisku Outlet Inter Motors a następnie udać się do stoiska konkursowego Castrol, gdzie w towarzystwie przemiłych hostess wypełni się kupon konkursowy z pomysłem na hasło reklamowe dla olejów motocyklowych Castrol. Spośród złożonych kuponów, komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli: ściągacz.pl, Świat Motocykli, firmy Castrol oraz Inter Motors wybierze najciekawsze hasło, a jego autor otrzyma główną nagrodę, którą jest motocykl Inca FX5. Dodatkowo dla autorów wyróżnionych haseł wręczymy kilka nagród pocieszenia, składających się z produktów Castrol oraz gadżetów ścigacz.pl, Świat Motocykli i Inter Motors.

Kupony zaliczane do konkursu będą przyjmowane podczas IV Wystawy Motocykli i Skuterów w dniach: 2 marca w godz. 12.00 -20.00, 3 marca w godz. 10.00 – 18.00 oraz 4 marca w godz. 10.00 – 13.00. Wręczenie nagród przewidywane jest w niedzielę 4 marca ok. godz. 16.00. Szczegóły konkursu dostępne będą na stoisku Castrol.

Zapraszamy na wystawę i już teraz zachęcamy do wymyślenia hasła, które wygra konkurs Castrol!


REKLAMAREKLAMA


ZOBACZ TAKŻE:

Majowy rajd dookoła Polski

Yamaha zaprasza na Ladies Night

Nowy salon Yamaha

KOMENTARZE


REKLAMA