fbpx
A password will be e-mailed to you.

Obdarowywanie bliskich świetnymi prezentami to ogromna przyjemność! Równie fajne jest samo ich kupowanie – przynajmniej do czasu, w którym musisz spędzić ciągnące się w nieskończoność minuty w kolejkach do kas, czy do osób które Ci doradzą. Na szczęście u nas nie musisz tego robić, bo wszystko jest proste, łatwe, przyjemne i doskonałej jakości! 

W związku z niezliczoną ilością pytań o idealny prezent dla motocyklisty, postanowiliśmy stworzyć artykuł, w którym znajdziesz kilka doskonałych propozycji:
Prezent dla motocyklisty

Na tym moglibyśmy poprzestać, ale to nie wszystko! Wspólnie z marką Richmann proponujemy prezent, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego przynajmniej dwanaście razy w ciągu roku i niezliczoną ilość razy w sytuacjach, w których niezbędne okażą się narzędzia!

Z myślą o Czytelnikach Świata Motocykli przygotowaliśmy świąteczną paczkę specjalną! Wewnątrz znajdziesz półroczną oraz roczną prenumeratę naszego magazynu oraz narzędzia marki Richmann. Do wyboru masz dwa warianty: bardziej rozbudowany (150 elementów i roczną prenumeratę) oraz podstawowy (22 elementy i półroczną prenumeratę).

Bez znaczenia, który zestaw wybierzesz masz pewność, że sprzęt który proponujemy jest najwyższej jakości. Oba zestawy narzędzi są objęte dożywotnią gwarancją producenta, ale raczej nie będziecie musieli zaprzątać sobie nią głowy. Klucze wykonane są z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej (CrV), a bity ze stali S2. każdy element ma swoje miejsce w poręcznej walizce z tworzywa sztucznego.  

Zamów prezent już teraz!

Nie tylko narzędzia, ale i prenumerata objęta jest gwarancją najwyższej jakości! Każdy numer przygotowany jest przez zapaleńców i pasjonatów, co oznacza lekturę na najwyższym poziomie!

Mamy tego jeszcze więcej!

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma zdolności manualne lub po prostu zamiast grzebać przy motocyklach, woli na nich jeździć. Dla takich osób przygotowaliśmy alternatywę!

Voucher na jazdy motocyklowe Time Attack to idealne rozwiązanie!  

Time Attack to wyjątkowe, ogólnopolskie wydarzenie, podczas którego każdy biorący udział może się sprawdzić na torze motocyklowym. To nie są wyścigi i konkurowanie z kolegami. Jedynym konkurentem obdarowanego może być tylko on sam i jego umiejętności. Dzięki temu zachowujemy maksymalny poziom bezpieczeństwa, a wymiar edukacyjny imprezy jest ogromny. O przyjemności jeżdżenia po torze nawet nie wspominamy.

Time Attack

Poza tym Time Attack to rozrywka dla każdego – grupa początkująca jeździ z instruktorem, a grupy zaawansowane doskonalą swoje umiejętności. Każdy może tu porównać swoje tempo jazdy do osób na podobnym sprzęcie, lub z podobnym doświadczeniem. Tworząc najszybszą społeczność w Polsce podkręcamy nawzajem swoje tempo i podnosimy swoje umiejętności w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach na torze.  

Motto Time Attack to: szybciej na torze, bezpieczniej na ulicy!

Na koniec jeszcze mała informacja: pamiętajcie, że kilka dni przed świętami kurierzy mogą mieć natłok prac i mogą być opóźnienia z dostawami. Jeżeli zamówicie sprzęt w czwartek, to paczki wyjadą od nas najpóźniej w piątek, więc bez problemu powinny dotrzeć do Was na poniedziałek. Warto zafundować sobie spokój i zamówić wcześniej!

KOMENTARZE