fbpx

Zawsze duży oznacza lepszy czy może mniejszy motocykl to przepis na idealnego turystyka? A co jeśli żaden nie jest lepszy tylko są po prostu inne? Tobiasz i Tomek zabrali w trasę dwa Triumphy Tigery – 800 XCa i 1200 XCa na rok 2019.

Pierwszy to teoretycznie proste, turystyczne enduro, choć nie brakuje w nim rozbudowanych trybów jazdy czy kontroli trakcji. 1200 to natomiast luksusowy adventure wyposażony w półaktywne zawieszenie, elektrycznie regulowaną szybę, pakiet elektronicznych bajerów i wszystko czego można sobie zamarzyć w długiej podróży.


REKLAMA

Na Kujawy!

Nasza wycieczka była co prawda skromna jeśli chodzi o to na co stać te motocykle, ale pozwoliła przekonać się, jaki jest charakter obu motocykli, gdzie sprawdzą się najlepiej i dla kogo są stworzone. Przy okazji odkryliśmy sens systemu bezkluczykowego i zwiedziliśmy piękne Kujawy, które, choć kręte nie są, to okazują się być genialnym miejscem na motocyklowy relaks. W odprężeniu pomaga także stabilność finansowa, a my podpowiadamy jak ją osiągnąć. Co prawda nie wiemy czy nasze genialne wynalazki są rzeczywiście genialne, ale chcieliśmy je unieśmiertelnić. Miłego oglądania!

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
Chyba wszyscy wiemy jak istotną rolę w sporcie (i nie…
Pod lupę bierzemy stabilizatory karku i omawiamy wady oraz zalety…