fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zawsze duży oznacza lepszy czy może mniejszy motocykl to przepis na idealnego turystyka? A co jeśli żaden nie jest lepszy tylko są po prostu inne? Tobiasz i Tomek zabrali w trasę dwa Triumphy Tigery – 800 XCa i 1200 XCa na rok 2019.

Pierwszy to teoretycznie proste, turystyczne enduro, choć nie brakuje w nim rozbudowanych trybów jazdy czy kontroli trakcji. 1200 to natomiast luksusowy adventure wyposażony w półaktywne zawieszenie, elektrycznie regulowaną szybę, pakiet elektronicznych bajerów i wszystko czego można sobie zamarzyć w długiej podróży.

Advertisement

Na Kujawy!

Nasza wycieczka była co prawda skromna jeśli chodzi o to na co stać te motocykle, ale pozwoliła przekonać się, jaki jest charakter obu motocykli, gdzie sprawdzą się najlepiej i dla kogo są stworzone. Przy okazji odkryliśmy sens systemu bezkluczykowego i zwiedziliśmy piękne Kujawy, które, choć kręte nie są, to okazują się być genialnym miejscem na motocyklowy relaks. W odprężeniu pomaga także stabilność finansowa, a my podpowiadamy jak ją osiągnąć. Co prawda nie wiemy czy nasze genialne wynalazki są rzeczywiście genialne, ale chcieliśmy je unieśmiertelnić. Miłego oglądania!

Advertisement

Porównanie Tigerów znajdziecie również na naszej stronie w formie tekstu pisanego i zdjęć.

KOMENTARZE

Advertisement