fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kolejna nowość od Triumpha na sezon 2021! Tym razem model Rocket 3 zaprezentowano w dwóch, bardzo czarnych i bardzo mrocznych odsłonach Black! Chętni powinni się jednak pospieszyć, bo liczba nowych maszyn jest mocno ograniczona!

Nowy Rocket 3 R Black i Rocket 3 GT Triple Black zapewniają dodatkową ekskluzywność, a także nadają muskularnej gamie Rocket 3 bardziej mroczny klimat. Te wyróżniające się wersje wykorzystują ten sam, trzycylindrowy silnik o pojemności 2500 cm3, a także zaawansowaną technologię, co przekłada się na fenomenalne prowadzenie i wrażenia z jazdy.

Dzięki unikatowemu i wyrafinowanemu ciemnemu designowi, te limitowane edycje dodają jeszcze więcej charakteru wspaniałemu, muskularnemu roadsterowi o znakomitych osiągach.

Oba modele wypuszczono w limitowanej liczbie tylko 1000 egzemplarzy na całym świecie. Każdy model jest sprzedawany z własnym unikatowym certyfikatem autentyczności.

Rocket 3 BlackRocket 3 Black Rocket 3 Black

Dwa wyróżniające się malowania

Zespół projektowy Triumpha dopilnował, aby każda limitowana edycja wyróżniała się nowym i wyjątkowym malowaniem premium, które odzwierciedli jej charakter. Rocket 3 R Black nabrał mrocznego i klimatycznego stylu dzięki czarnemu, agresywnemu matowo-błyszczącemu lakierowi.

Z kolei Rocket 3 GT Triple Black ma wyrafinowany, ciemny styl z charakterystycznym trzytonowym malowaniem i oferuje jeszcze więcej komfortu.

Nowy, mroczny styl jest widoczny w obu modelach za sprawą ciemnych ramek reflektorów, osłon chłodnicy, wykończeń owiewki i tylnego wykończenia nadwozia. Wszystko pomalowano na głęboki, czarny połysk!

Rocket 3 Black Rocket 3 Black Rocket 3 Black

Ponadczasowy czarny design

Wytrzymałe czarne wykończenie jest tak trwałe, jak jest pożądane. Największy seryjnie produkowany silnik motocyklowy na świecie, ma teraz unikatowe czarne malowanie: od hydroformowanych kolektorów wydechowych i osłon termicznych po nakrętki. Dodatkowo, pokrywa wlotu powietrza została pokryta proszkowo subtelną czarną powłoką.

Rocket 3 Black Rocket 3 Black

Części anodowane na czarno dodają tym limitowanym edycjom jeszcze więcej charakteru. Tylna część ramy i składane podnóżki pasażera wraz z czystymi, minimalistycznymi liniami tyłu Rocketa 3 utrzymane są w czarnym motywie. Osłona wahacza, tylne zawieszenie, boczny podnóżek, lusterka na końcówkach kierownicy, podnóżki kierowcy, osłony pięty i uchwyt pasażera oraz dźwignia hamulca zostały dopracowane w najmniejszym szczególe, a wysmakowane detale sięgają nawet opuszków palców – z ekskluzywną czarną dźwignią sprzęgła i hamulca.

Najwyższej specyfikacji widelec Showa współgra kolorystycznie z całkowicie czarnym malowaniem. Dolna część zawieszenia jest ciemna, podobnie jak główka i zaciski kierownicy. Piękny przedni błotnik z włókna węglowego dopełnia z przodu wrażenia premium. Ta dbałość o detale i wybór trwałych, wysokiej jakości wykończeń naprawdę wyróżnia te limitowane wersje Rocketa.

Rocket 3 Black – ceny:

  • Rocket 3 GT Triple Black – limitowana edycja 1000 sztuk, cena od 114 900 zł
  • Rocket 3 R Black – limitowana edycja 1000 sztuk, cena od 109 900 zł

Więcej informacji na triumhmotorcycles.pl

KOMENTARZE
Advertisement