fbpx
A password will be e-mailed to you.

Triumph Polska oraz Unikat Motorworks spotkają się we wspólnym projekcie, bardzo limitowanych motocykli! Sprzętów powstanie 11 sztuk i będą to (jak widać na zdjęciach) niezwykle odjechane konstrukcje! Zresztą, nie kończcie na oglądaniu. Przeczytajcie do końca, bo projekt zapowiada się imponująco!

Przedstawiamy wizualizacje agresywnej serii EGO oraz ponadczasowej i szlachetnej serii T111. Obydwie serie będą limitowane do 11 sztuk. Przyszli właściciele będą mogli decydować o doborze kolorów skórzanej tapicerki, ręcznie plecionych manetek oraz lakierów (metalicznych, matowych lub satynowych z nieskończonej gamy kolorów).

Stań się właścicielem odjechanego EGO

Motocykle będą miały zmienione opony, kierownice, zamknięcie ramy, nową konstrukcję kanapy, minimalistyczne oświetlenie LED, tuningowe wydechy i wiele drobiazgów, które wyróżnią z tłumu.

Unikat
Wersja EGO dostanie twardsze zawieszenie natomiast T111 ręcznie wykonane clip-ony jak na klasycznego cafe racera przystało. Ogromnym walorem T111 będą chromowane obręcze o tej samej średnicy – 18” i niskoprofilowe opony AVON. Wartość tych motocykle wzrośnie także w związku z tym, iż każdy element wykonany z aluminium (począwszy od pułek, poprzez pokrywy silnika na lagach kończąc) będzie ręcznie polerowany na tzw „lustro”. Prawdziwy kolekcjonerski unikat!

Kto pierwszy ten lepszy!

Jak zwykle w projektach UNiKATa zastosowanie znajdą tylko akcesoria z najwyższych półek; Motogodget, Rizoma, etc. (przykładowe wykończenie na bazie poprzedniej wersji Bonnevilla w załączniku)

Advertisement

Unikat już przyjmuje zamówienia – kto pierwszy ten lepszy! Czarna bestia EGO ma kosztować 70 tys. zł brutto zaś retro ścigacz T111 o 10 tys. więcej. W obydwu przypadkach istnieje możliwość leasingowania bądź zakupu na raty. Premiera tych perełek odbędzie się w marcu na Motorshow w Warszawie. W przeciwieństwie do realizacji opartych na zabytkowych bazach, których rewitalizacje trwa około 12 miesięcy – Ci, którzy zamówią Triumphy w Unikacie odpowiednio szybko będą mogli cieszyć się jazdą jeszcze w tym sezonie!

Unikat

Szczegóły na www.1of1.pl

KOMENTARZE

Advertisement