fbpx
A password will be e-mailed to you.

Triumph Demo Trip to niepowtarzalna szansa na to, by w swojej okolicy przetestować najnowsze modele Triumpha. W najbliższy weekend odbędzie się przystanek w Iławie, a jeszcze w lipcu TDT zawita do Łańcuta i Kalisza.

Za nami już trzy przystanki tej niesamowitej imprezy i ciągle tyle samo przed nami. Impreza wystartowała już w maju, rozpoczynając od spotkania z miłośnikami Triumpha w Motorismo Gdańsk. W czerwcu odbyły się z kolei przystanki w Bikestar Wrocław oraz Motorismo Szczecin.

Już w najbliższy, nieco przedłużony weekend, będziecie mieli okazję przetestować wybrane Triumphy w Iławie! Od czwartku 1 lipca do niedzieli 4 lipca ekipa Triumpha pojawi się przy salonie X-moto (adres: Karaś 44, Iława). Triumph dla chętnych przygotowuje do sprawdzenia takie modele, jak Tiger 900 Rally Pro, Trident 600, Street Triple RS oraz Rocket 3.

Na testy poszczególnych modeli Triumpha możecie zarejestrować się na stronie: https://eventy.triumphpolska.pl/demotrip/

W lipcu odbędą się jeszcze przystanki Triumph Demo Trip w dwóch innych miejscach. Najpierw w dniach 16-18 lipca w Łańcucie (Gmoto.pl, ulica Kościuszki 78), a tydzień później, w dniach 23-25 lipca, w Kaliszu (4.Biker, ulica Łódzka 41 – budynek sklepu Dino).

Koszt udziału w testach to 100 zł. W cenie organizator zapewnia testy zatankowanego motocykla oraz pamiątkowy T-shirt, kubek, komin techniczny, oraz napój.

KOMENTARZE